Geplaatst: 8 mei 200916 jaren comment_1350149 wil iemand voor mij een s.w.a.t. code makken of is er een manier om er een te krijgen zo als 30 minuten met het leger (6 wanter level) achter je aanzitten als wast heel erg bedankt komt.
Geplaatst: 8 mei 200916 jaren comment_1350165 Er bestaat volgens mij niet zoiets als een 'code maken' voor GTA. Tenzij je net zo goed bent als de medewerkers bij Rockstar Games, dat je het zo kunt coderen. Ik denk dat je de S.W.A.T. Van. bedoeld? Deze is alleen te krijgen via een CarSpawner of via de missie End of the Line. In de missie gebruikt CJ de Van om door de muur van Big Smoke's Crack Palace heen te komen. Als je de wagen wil hebben, moet je em i.p.v. ermee door de muur te rijden, in een van je garage's bij je safehouse zetten en saven. Hierdoor zal de missie wel falen, en zal deze opnieuw gestart moeten worden.
Geplaatst: 8 mei 200916 jaren comment_1350166 De enige eerlijke manier is door hem te stelen in de missie End of the Line, een andere mogelijkheid is door de carspawner te downloaden en hem vervolgens daarmee te spawnen. Over jouw suggesties om een S.W.A.T. te krijgen zijn helaas niet mogelijk, misschien is er iets te vinden in het modding gedeelte voor dit.
Geplaatst: 8 mei 200916 jaren comment_1350189 Ik denk dat het wel mogelijk is d.m.v. SCM (CLEO). Vraag het eens in dit gedeelte van het forum.
Geplaatst: 9 mei 200916 jaren comment_1350757 Waarom die muur links laten liggen? Je kan de muur eerst kapot rijden en daarna terug rijden naar je savehouse. Daarna hem in de garage zetten en gewoon terug gaan om de missie verder te spelen. Note: in het gebouw staat ook nog een 2de S.W.A.T deze kun je ook krijgen.
Geplaatst: 9 mei 200916 jaren comment_1350894 Note: in het gebouw staat ook nog een 2de S.W.A.T deze kun je ook krijgen. Hoe wil je die tweede er dan uit krijgen?
Geplaatst: 9 mei 200916 jaren comment_1350991 Note: in het gebouw staat ook nog een 2de S.W.A.T deze kun je ook krijgen. Hoe wil je die tweede er dan uit krijgen? Instappen en eruit rijden... Deze staat namelijk nog niet in het hidden interior. Bewerkt: 9 mei 200916 jaren door MartyCeha
Geplaatst: 9 mei 200916 jaren comment_1351145 Instappen en eruit rijden... Deze staat namelijk nog niet in het hidden interior. Jawel hoor, die 2de S.W.A.T. staat op de eerste verdieping in dat interior. Ondertussen komt er nog een S.W.A.T. binnen, schiet ook de SWAT agenten neer en laat het voertuig staan.
Geplaatst: 9 mei 200916 jaren comment_1351365 Instappen en eruit rijden... Deze staat namelijk nog niet in het hidden interior.Jawel hoor, die 2de S.W.A.T. staat op de eerste verdieping in dat interior. Mijn fout, ik dacht dat er ook nog een stond in het gebouw vóórdat je het Hidden Interior ingaat.
wil iemand voor mij een s.w.a.t. code makken
of is er een manier om er een te krijgen zo als 30 minuten met het leger (6 wanter level) achter je aanzitten
als wast heel erg bedankt komt.