Geplaatst: 18 mei 200520 jaren comment_141418 IK kom echt niet verder met die gym ik moet dan rennen en R1 + triangle indrukken dat doe ik en dan na een tijdje dood ik hem en dan gebeurt er gewoon niks heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllp!
Geplaatst: 18 mei 200520 jaren comment_141436 je kan maar een keer iets leren bij verschillende gyms kun je aanvalllen leren let op je andere aanvallen gaan dan weg was het nodig of hier een topic over te maken ?
Geplaatst: 18 mei 200520 jaren comment_141447 Tja dat is inderdaad raar. Normaal zou je van je opponent een uitleg krijgen over verschillende combo's, zoals Mr.Boss al zei. Ik weet niet of het effect heeft, maar heb je codes gebruikt?
Geplaatst: 19 mei 200520 jaren Auteur comment_142074 ja zeker HEEEL veel codes whahaha maar het is gelukt (tog bedankt)
Geplaatst: 19 mei 200520 jaren comment_142090 je kan maar een keer iets leren bij verschillende gyms kun je aanvalllen leren let op je andere aanvallen gaan dan weg was het nodig of hier een topic over te maken ? hoe kom je daar nou bij? dit is geen nutteloze topic hoor want hij vroeg iets waar hij niet verder en wist je nog de regel respect voor vragen dus ga het gewoon de vragen beantwoorden die nog nooit gestelt zijn op het forum.
Geplaatst: 21 mei 200520 jaren comment_142998 je kan maar een keer iets leren bij verschillende gyms kun je aanvalllen leren let op je andere aanvallen gaan dan weg was het nodig of hier een topic over te maken ? hoe kom je daar nou bij? dit is geen nutteloze topic hoor want hij vroeg iets waar hij niet verder en wist je nog de regel respect voor vragen dus ga het gewoon de vragen beantwoorden die nog nooit gestelt zijn op het forum. ja heb toch respect voor de vragen van je broeders! respect man :ph34r: :ph34r:
IK kom echt niet verder met die gym ik moet dan rennen en R1 + triangle indrukken dat doe ik en dan na een tijdje dood ik hem en dan gebeurt er gewoon niks heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllp!