Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_1356384

Je hebt het voor elkaar gekregen om zijn hele shockrock status in deze sig te verbloemen. De rondige tekst, de zoetsappige C4D's, de softe achtergrond. Het past totaal niet bij de render. Alsof het een homoseksuele B-acteur is. Kleurgebruik vind ik matig, tekst is wat simpel. Je moet proberen om het een geheel te maken, maar dit is een achtergrond plus C4D's plus render plus tekst. Het staat allemaal los van elkaar, alsof je lukraak wat dingen van het internet hebt geplukt en bij mekaar zet.

Een sig met Marilyn Manson moet rocken, vlammen. Niet dit.

Geplaatst:
comment_1356793

Toch vind ik je 2de versie een heel stuk minder. Om te beginnen bij je tekst deze is niet alleen onduidelijk geworden, maar heeft nu ook een grijzige kleur, dat staat niet bij de rest van de sig. TomHagen zei onder andere dat het meer moet vlammen, maar dat heeft met dit resultaat toch niet helemaal goed uitgepakt. Het is heel overheersend geel, waardoor ik de render er nu niet meer bij vind passen. Ook is de structuur van jou achtergrond wat onduidelijk, het loopt niet echt vloeiend op elkaar over. Ik vind het daarnaast ook veelste vol en druk. Hoe het ook moet zijn, ik ben van menig dat je eerste creatie velen malen beter is, of Marilyn Manson nou moet vlammen of niet, ik vind het prima zo bij je eerste. Al hoewel ik de render van Marilyn Manson opzich niet zo heel gaaf vind. Maar dat komt ook een beetje door de rode kleding en vel rode lippenstift, je hebt ook vele foto's waar hij nog een zwart laagje overheen heeft en wat meer zwart/blauw oogschaduw op heeft. Maar goed dat terzijde ^_^

Geplaatst:
comment_1357395

Ik ga V1 is raten:

FONT.png Lettertype: 8,33333333333333

  • Plaatsing: 8
  • Face: 8
  • Kleur: 9

RENDER.png Render: 8,33333333333333

  • Plaatsing: 9
  • Mooiheid: 8
  • Ingeblend: 8

BORDER.png Border: 0

  • Stijl: 0
  • Dikte: 0

COLOR.png Kleur: 10

  • Stijl: 10
  • Verdeling: 10

BACKGRND.png Achtergrond: 9

EFFECTS.png Effecten: 6

OTHERS.png Overige: 4

BNSPNTS.png Bonuspunten: 1

COMMENTS.png Commentaar:

Heel mooie signature.De tekst past hel goed bij de render+achtergrond.

TOTAAL: 5,833333

Aantal sterren & Rank: 3stars.PNGRANK3.png

INFO.pngGerated met FKRSICON.png FlitskikkerRateSystem For Signatures

:cya:

Corneria

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.