Geplaatst: 10 juni 200915 jaren comment_1379417 Ik krijg een nieuwe kamer, die de helft groter is dan mijn oude kamer. Maar op dit moment zijn de stopcontacten niet geweldig aangesloten op mijn oude kamer Dus ik wil het deze keer goed regelen daarmee. Het probleem is nu: Kunnen mijn TV, PS3, Home Cinema set en de computer op een stopcontactdoos worden aangesloten? Want sommige vrienden van mij zeggen dat het wel kan, maar andere zeggen dat het niet zo slim is om alles op een stopcontact aan te sluiten. Dus kan alles wel of niet op een stopcontact worden aangesloten? Bewerkt: 10 juni 200915 jaren door DaRick1993
Geplaatst: 10 juni 200915 jaren comment_1379432 Ik heb in een stopcontact doos mn PC, CD Spelers, Versterker, 3 monitors, xbox360, TV, nog een PC en nog een lamp en een radio. Ik heb trouwens gewoon een stopcontactdoos in de muur en dus nog een ander in die stopcontactdoos. Met stopcontactdoos neem ik aan dat je dit bedoelt:
Geplaatst: 10 juni 200915 jaren comment_1379471 Als je er een koopt, pak dan wel een fatsoenlijke, en niet eentje die van de rommelmarkt afkomt.
Ik krijg een nieuwe kamer, die de helft groter is dan mijn oude kamer.
Maar op dit moment zijn de stopcontacten niet geweldig aangesloten op mijn oude kamer
Dus ik wil het deze keer goed regelen daarmee.
Het probleem is nu:
Kunnen mijn TV, PS3, Home Cinema set en de computer op een stopcontactdoos worden aangesloten?
Want sommige vrienden van mij zeggen dat het wel kan, maar andere zeggen dat het niet zo slim is om alles op een stopcontact aan te sluiten.
Dus kan alles wel of niet op een stopcontact worden aangesloten?
Bewerkt: door DaRick1993