Geplaatst: 15 juni 200915 jaren comment_1383219 ik kan er nu eff geen vinden maar ik deed dus een missie voor hosan ofzo en die is mislukt als ik hosan weer tege kom kan ik deze missie dan nog overnieuw doen?
Geplaatst: 15 juni 200915 jaren comment_1383222 ik kan er nu eff geen vinden maar ik deed dus een missie voor hosan ofzo en die is mislukt als ik hosan weer tege kom kan ik deze missie dan nog overnieuw doen? Random Characters komen zover ik weet na een tijdje wel weer terug ja. Zelf had ik ook eens zo'n geval. Ik reed met een kerel(Random Character) in een auto, auto vliegt in de fik. Ik sprong eruit, hij niet. Heb toen wat rondgereden, en na een tijdje stond hij weer op z'n ''plek''
Geplaatst: 15 juni 200915 jaren Auteur comment_1383230 maar ik kan die missie wel voerdoen hijs niet verloren ofzo
Geplaatst: 15 juni 200915 jaren comment_1383311 maar ik kan die missie wel voerdoen hijs niet verloren ofzo Waarschijnlijk is deze niet verloren, en kun je deze gerust nog eens over doen.. zolang je deze niet voltooid hebt.
ik kan er nu eff geen vinden maar ik deed dus een missie voor hosan ofzo en die is mislukt als ik hosan weer tege kom kan ik deze missie dan nog overnieuw doen?