Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_9259

:lol: Het valt me op dat er tig van die topics zijn met een titel als "Help!" of "Ik snap het niet" of "HULP NODIG!", waarin zo ongeveer altijd dezelfde vage vraag staat. De eerstvolgende reactie vraagt om meer informatie, en vervolgens gebeurt er niets meer... Ligt het nu aan mij of is dat best zinloos? :D

Geplaatst:
comment_9277

Dat is niet zinloos :puh:

Het zijn natuurlijk altijd andere mensen die die vraag stellen. Maar ze weten niet hoe ze het moeten doen.

En als ze het niet goed uitleggen, omdat ze hier voor het eerst zijn, vragen wij om informatie...

Zo zit het.... :)

Geplaatst:
comment_9313

Hmmm... Ja, dat zal dan wel... Maar ik dacht, er zijn zoveel topics van twee of drie reacties met onopgeloste problemen die kennelijk door de nieuwkomers niet gelezen worden, omdat zij vaak met dezelfde problemen aankomen... Wordt dat niet onoverzichtelijk?

  • 2 weken later...

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.