Geplaatst: 28 juni 200915 jaren comment_1396023 Heey iedereen, ik wil een trainer instaleren voor gta IV. Alleen ik snap het een het en het ander niet, het is mij maar 1 malig gelukt. Mijn bestand is een .ASI en ik snap niet waar hij moet. En er is ook iets met Dsound.DLL .... Dat blijkt een een of andere ASI loader te zijn. Maar waar moet ik die plaatsen? Want er gebeurt niks als ik bijde bestanden in de root zet. Plz help me. MVG, kevin. >>> Door Hanneswasco: Topic verplaatst naar het Modding forum.<<<
Geplaatst: 28 juni 200915 jaren comment_1396031 heb je uberhaupt wel een goede versie van een asi loader? dus geen asi loader die op patch 3 werkt terwijl je patch 4 hebt?
Geplaatst: 28 juni 200915 jaren comment_1396067 heb je uberhaupt wel een goede versie van een asi loader? dus geen asi loader die op patch 3 werkt terwijl je patch 4 hebt? Asi loader werkt voor alle patches totnogtoe, je hebt enkel filecheckfix v1.4 nodig.
Geplaatst: 28 juni 200915 jaren comment_1396080 En dan moet hij ook nog eens zorgen dat die asi die hij heeft gedownload ook v1.4 is.
Geplaatst: 29 juni 200915 jaren Auteur comment_1396453 Ik zie nu wel dat het werkt, alleen ik zoek nog een leuke trainertje die ik ook op multiplayer in een prive server kan gebruiken. Iemand? Want bij alle trainers die ik test werkt het alleen singel.
Geplaatst: 29 juni 200915 jaren comment_1396641 De Simple Native Trainer V3.8 (Werkt alleen in SP En MP Free mode/Party mode)
Geplaatst: 29 juni 200915 jaren Auteur comment_1396840 Geinig, die heb ik al. Maar je kan niet op andere modus?, nu snap ik waarom hij niet werkt [op deathmatch]
Geplaatst: 30 juni 200915 jaren comment_1397978 Geinig, die heb ik al.Maar je kan niet op andere modus?, nu snap ik waarom hij niet werkt [op deathmatch] Nee dat is expres gedaan, want dat is de Ultieme Trainer, Ik weet niet of de mod hieronder ook in Deathmatch enz werkt (nog niet uitgeprobeerd) Maar Je kan de Nixomod (Stuntmod) Downloaden Hierzo Maar je had hem al? Ok dan heb ik iets speciaals voor jouw De nieuwste versie van ThousandTugs, het is wel nog steets WIP (Work In Progress) Maar hij doet het wel Hier staat ie En Hier kan je hem downloaden (link staat ook hierboven) Bewerkt: 30 juni 200915 jaren door Mevin
Heey iedereen, ik wil een trainer instaleren voor gta IV.
Alleen ik snap het een het en het ander niet, het is mij maar 1 malig gelukt.
Mijn bestand is een .ASI en ik snap niet waar hij moet.
En er is ook iets met Dsound.DLL .... Dat blijkt een een of andere ASI loader te zijn.
Maar waar moet ik die plaatsen? Want er gebeurt niks als ik bijde bestanden in de root zet.
Plz help me.
MVG, kevin.
>>> Door Hanneswasco: Topic verplaatst naar het Modding forum.<<<