Jump to content

oc_banners_own.jpg

Aangezien onze hoofdredactrice nu al een paar weken ondergedoken in het verre zuiden zit, zit er voor ons niks anders op dan op een chaotische manier het krantje levend te houden. Ook deze week is het ons weer gelukt om Oceans Weekly News op tijd af te leveren, onze deadline kwam niet eens in gevaar en dat mag toch wel een klein wonder genoemd worden. Hoe ik dat om 18:00 al weet is gewoon een kwestie van vertrouwen in de redactie, daar naast wist ik niets anders te bedenken en heb ik geen zin om dat regeltje weer te verwijderen. Deze week hebben we weer een goed gevuld krantje voor jullie klaar liggen, met natuurlijk behalve de informatieve gedeeltes ook een lading amuserende items. Kortom, er is weer genoeg om te lezen. Maar zoals elke week begint iedereen natuurlijk bij de inleiding waar je op het moment midden in zit, ik raad je dan ook aan om bij deze te stoppen met lezen aangezien het komende stuk niet bepaald smakelijk word. Maarja, zolang je deze zin ook leest doe je dat dus wel. Nieuwsgierigheid doet rare dingen met de mens, dat blijkt maar weer. Maar aan de andere kant brengt nieusgierigheid ook veel leuke en vernieuwende dingen, daarover later meer. Stel dat je niet verder gelezen zou hebben, dan zou je nu ook niet weten dat er iets leuks aan komt. Maar als je dit wel leest, wat je nu aan het doen bent, dan weet je het wel. Voelt goed hé? Kennis. Om jullie verder niet op te houden met dingen die toch nergens over gaan, wens ik jullie namens de gehele redactie heel erg veel plezier met het lezen van de achtenveertigste editie van Oceans Weekly News!

5 reacties

Recommended Comments

Typhoon Al Capone

Typhoon

Leden

Geplaatst:

comment_3625
Deze week hebben we weer een goed gevuld krantje voor jullie

:schater: Erg goed gevuld ja :(

Jowx The Godfather

Jowx

Ereleden

Geplaatst:

comment_3626
Deze week hebben we weer een goed gevuld krantje voor jullie
:schater: Erg goed gevuld ja :(

Altijd blijven lachen! :D

Typhoon Al Capone

Typhoon

Leden

Geplaatst:

comment_3638

Naja, om jou stukje kon ik wel lachen ^^ Al had ik als Gamesfora moderator toch beter van je verwacht, verliezen van een meisje met Karten :clown:

Mirrrr Internationaal Top Crimineel

Mirrrr

Leden

Geplaatst:

comment_3655
Leuk krantje mar wel weinig inhoud.

Tja als er opeens meerdere mensen besluiten dat ze het drukker hebben met andere dingen doen kan de rest van de redactie daar weinig aan doen ;)

Gast
Reactie toevoegen...