Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Lid van de Week 3 leden hebben gestemd

  1. 1. Wie verdient de titel?

    • Thundercover
      1
    • Thundercover
      2
    • Thundercover
      0

Log in of registreer om te stemmen in deze peiling.

1wncHUw.png

eqAJRY1.png IpwgrNv.png

Welkom bij alweer een nieuwe editie van Lid van de Week!

Helaas is dit de laatste keer dat ik, @TekaLoca, deze rubriek zal vullen, maar @_Night-Men_ blijft wel nog de vaste man bij Lid van de Week. Namens mij dus: Auf wiedersehen :bier:

Deze editie van Lid van de Week is anders dan normaal. Jullie krijgen te zien wie het lid van vorige week is geworden, maar ook gelijk wie het voor deze week geworden is. Nog gefeliciteerd met je welverdiende promotie, Thuco!

ehwvnc_th.png

Ik hoop dat iedereen het met me eens is, dat er geen andere mogelijkheid was deze week

:bier:

@Thundercover, een lid die opvalt door niet op te vallen. Het is misschien wat raar om het te zeggen maar het is de waarheid. Als er iemand gewoon zichzelf is gebleven, dan is het Thundercover of zoals vele leden hem noemen: Thuco. Zijn aanwezigheid wordt vaak gezien als prettig aangezien je hem zelden tot niet boos zult tegenkomen, zelfs wanneer het aankomt op zijn burgemeester taken in Gangs & Corporations. Hij houdt het hoofd koel en mede dankzij die eigenschap, heeft hij een promotie gemaakt tot admin. Een prestatie op zich wanneer je jezelf continu moet bewijzen dat je het in je hebt. Uiteindelijk kwam die dag, 30 juli 2014, waarop hij zijn rode kleur inde. Zijn takenpakket werd nog verder uitgebreid dan die al waren en ik durf met volle zekerheid te zeggen dat hij die taken uitstekend zal gaan uitvoeren.

Beste Thundercover,

Na alles wat je voor het forum in al die jaren hebt gedaan lijkt het me niet meer dan logisch dat je nu admin bent. Je bent voor velen een goed voorbeeld van hoe een correct persoon moet zijn, en ik hoop dat we nog jaren plezier van je kunnen hebben op het forum. Je hebt het verdiend, topper!

Je werk als moderator van Gangs and Corporations is werkelijk waar uitstekend. Je bent voor iedereen open als diegene een vraag heeft of een opmerking en probeert dan ook om daar altijd wel met een goede antwoord te komen. Je hebt je promotie zeker verdiend, en nu veel succes toegewenst met je nieuwe taken!

De winnaar van de vorige editie:

n3tfvb_th.png

Gefeliciteerd :bier:

0 reacties

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.