Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

9SzWK8u.png

Events

Ja hoor, dat was me nogal een weekje hier bij G&C! Al die schandalen, nieuwe gangs en ongecontroleerde leden... Wat een beleving toch!

"U hebt geen idee waarover ik het heb?" Wel, ik ook niet.

Kijk, er zijn natuurlijk altijd wel activiteiten, een gang heeft eens een intern gesprekje, een spel dat ze spelen, wat onnozelheden hier en daar, daar zijn de gangs ook voor. Maar er zijn maar weinig grote gebeurtenissen. Die zijn er nooit veel geweest, zo eentje per twee weken of zo (en als het echt groot was had het hele forum het bijgevolg ook direct geweten), maar momenteel geen.

De laatste gebeurtenis is de oprichting van Gamers United. Niet dat er iets mis is met de gang, ze kunnen hier in feite ook niets aan doen, maar het is een nogal neutrale gebeurtenis. Wij willen drama! Of toch op een kleine schaal. Een beetje drama zou al leuk zijn. Nee?

Maar wie ben ik om dat te verkondigen, er zal sowieso wel eens iets gebeuren, daar moeten we niet achter zitten.

Updates from the Scene

[table=border]Phoenix1.jpg|Weer een extra post waar op cijfertjes kan gefapt worden bij The Underground, waar anders natuurlijk?

wZG5zH4.jpg|TekaLoca had graag dat ik eens wat over Sans Scrupules zei, nu komt het goed uit dat deze gang niets te doen had en dan maar eens een spelletje Monopoly ging spelen. Niet interessant denkt u, maar het resultaat is toch het lezen waard. Tevreden, Mr. Teka?

gun3.jpg|Deze week bij The Hood: Niets. Scroll maar door.

avaqtuv5.png|De Illuminati is zeer gelijkend op The Hood, maar dan net wat mysterieuzer en met een accent dat wij nog niet weten te plaatsen.

15hdd3n.png|Gamers United-leider NickOwnage haalt zo de 250ste post in zijn Gang Talk, laten we hem allemaal lichtjes overdreven gaan feliciteren!

dcrot2.jpg|In mijn vele observerende jaren blijft De Wilde Ganzen mij verwonderen. Ik heb vele pogingen ondernomen om ze correct voor te stellen in dit beperkte format. Is dit gelukt? Ik betwijfel het. Aan allen die ze wilt begrijpen raad ik aan om je eens neer te zetten en alle voorgaande pagina's te lezen. Ja, allemaal. En liefst nu, hop hop![/table]

RYXRi0f.png

8 reacties

Recommended Comments

SpacyColours Al Capone

SpacyColours

Leden

Geplaatst:

comment_40225

Naast het Monopoly-spelletje, was er ook nog een MTA-event van TU en SS... :7 qua opkomst misschien niet de meest memorabele MTA-event aller tijden, maar toch iets wat mij het vermelden waard lijkt.

Nissan Forum Legend

Nissan

Leden

Geplaatst:

comment_40226

Naast het Monopoly-spelletje, was er ook nog een MTA-event van TU en SS... :7 qua opkomst misschien niet de meest memorabele MTA-event aller tijden, maar toch iets wat mij het vermelden waard lijkt.

De volgende keer beter in elkaar zetten zodat we niet met maar 6 van de 35 er zijn... :7

TekaLoca Legendary Godfather

TekaLoca

Leden

Geplaatst:

comment_40229

Goeieee Phoeny. Je kon ook zeggen dat Dean me uit SS heeft gekickt ofzo. Beetje zelf een verhaal uitvinden. Dit moet meer een roddelkrant worden :tu:

SpacyColours Al Capone

SpacyColours

Leden

Geplaatst:

comment_40230

Hmmm, niet dat het veel uitmaakt, maar hier heeft deze rubriek een drie-sterren rating, maar op de blog-pagina staan er vijf bij. :?

SpacyColours Al Capone

SpacyColours

Leden

Geplaatst:

comment_40242

Twee? :O

Als ik bij Nieuwe Inhoud kijk, en dan links het tabje Blogs selecteer, dan staan er vijf sterren, en hier in de blog staan er drie. Dat is natuurlijk alsof je in een foldertje een vijf-sterren restaurant ziet staan, om uiteindelijk in het echt bij een simpel eettentje terecht te komen.

Oh well, niet dat je de blogratings echt serieus kan nemen. :7

Gast
Reactie toevoegen...

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.