Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

OWN 436 - Gang Van Zaken

(0 reviews)

9SzWK8u.png

Gang van Toekomst

Aangezien dit de laatste Gang van Zaken zal zijn lijkt het niet verkeerd om een voorspelling te doen naar de toekomst van de huidige gangs. We zouden ook een algemene voorspelling kunnen maken, maar dat is in de voorbije jaren ook nooit correct gebleken.

Hetzelfde kan gezegd worden over de komende voorspellingen, maar daar hebben we toch net iets meer zicht op.

Future of the Scene

[table=border]dcrot2.jpg|De Wilde Ganzen zal alle andere gangs overleven. We begrijpen nauwelijks waarom, maar deze ietwat vreemde gang zal niet plots ophouden met bestaan.

15hdd3n.png|Gamers United zal zeer enthousiast de rest van het jaar doorgeraken, maar zal in het begin van 2016 een typische dip meemaken. Of ze dit probleem zullen overwinnen valt nog af te wachten.

avaqtuv5.png|Illuminati... we weten nog steeds niet waarom ze bestaan, dus beweren dat ze om reden X iets gaan doen of niet lijkt ons onmogelijk te voorspellen. Niet dat hun aanwezigheid maar dan ook iets zal betekenen voor de andere gangs, maar ze zullen er nog wel even zijn.

wZG5zH4.jpg|Over Sans Scrupules kunnen we kort zijn: Ze gaan nog een lange tijd op de huidige -zij het inactieve- manier voortbestaan. Met een focus op de Skype-gesprekken en een occasioneel project.

gun3.jpg|The Hood zal bestaan zolang geen van de 4 leden inlogt en zich realiseert dat die in een dode gang zit en dat wilt veranderen. Dat kan morgen zijn, maar het kan een tweede Hustlers United worden en nog maanden ronddwalen.

Phoenix1.jpg|The Underground zal in de loop van het komende jaar Beat Down inhalen en iets daarna de 100.000 bereiken. Wat daarna is een groot vraagteken. Is er genoeg bindmiddel om de gang te behouden?[/table]

RYXRi0f.png

12 Comments

Recommended Comments

.PhoeniX. Al Capone

.PhoeniX.

Leden

Het G&C-gedeelte is idd. een betreurenswaardig iets.. :N

ERRWINS Legendary Godfather

ERRWINS

Leden

Het blijft een mysterie.

TekaLoca Legendary Godfather

TekaLoca

Leden

Gayluminati.

ERRWINS Legendary Godfather

ERRWINS

Leden

Gayluminati.

Jaloezie.

.PhoeniX. Al Capone

.PhoeniX.

Leden

Hoe kan je dan jaloers zijn op 'n gang die al 8 maanden dood is? :7

TekaLoca Legendary Godfather

TekaLoca

Leden

TekaLoca zei op 22 oktober 2015 - 13:29 :

Gayluminati.

Jaloezie.

Hahahaha quote of the year

ERRWINS Legendary Godfather

ERRWINS

Leden

Omdat hij er niet meer in mag.

En hoe kan het dood zijn? We zijn nog steeds een volwaardige gang met krachtige leden :)

TekaLoca Legendary Godfather

TekaLoca

Leden

Ik wil en wou er ook nooit bij :7 :7 :7

ERRWINS Legendary Godfather

ERRWINS

Leden

Ontkenningsfase.

TekaLoca Legendary Godfather

TekaLoca

Leden

Haha wat jij wil. Ilumigaytie trekt niemand aan bruv, de gang bestaat niet. Je wilt zelf niks liever dan terugkeren bij Sans. Maar dat gaat ie hier niet zeggen jungs

Dotz The Godfather

Dotz

Leden

jammer dat het enige artikel dat ik las stopt :(

Faenty. Most Wanted (★★★★★)

Faenty.

Leden

SaScru wordt weer actief zodra er iets nieuws rondom GTA aangekondigd wordt.

Guest
Add a comment...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.