Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

BREKEND: Wederom enorm GTA6 lek!

Een nog onbekend persoon onder het alias 'Cyberleek' heeft zojuist gameplaybeelden en andere informatie omtrent GTA6 gelekt!

Beelden van het spel waaronder gameplay en zelfs een mogelijke kaart van GTA6 doen nu de ronde op het internet. Dat dit geen hoax is weten we omdat Take-Two, het moederbedrijf van Grand Theft Auto VI-makers Rockstar Games, op dit moment actief bezig is de beelden van het internet te verwijderen. Het moederbedrijf staat hierbij in zijn recht omdat de beelden auteursrechtelijk beschermd zijn.

Waar het spel bij eerdere lekken nog duidelijk in aanbouw was en er ook nog elementen van GTA5 in zaten, blijkt dit lek wel echt recente gameplay te bevatten, mede vanwege de enorm hoge grafische kwaliteit, nieuwe muziek en dingen die we uit GTA5 niet kennen. Zo zien we Jason basketballen, hem rondrijden terwijl SG Lewis uit de speakers pompt en Jason vechten en meppen op een NPC met een waterpomptang. Verdere context van het spel geven de beelden niet.

Dat is wat dit soort lekken zo jammer maakt: ze geven niet de volledige context en ander soort hype omtrent het spel.

Volgende week donderdag mogen we gelukkig wel GTA6 in het echt zien! Grand Theft Auto VI: An Extended Look verschijnt donderdag 27 augustus om 21:00 op Netflix en later in de nacht op YouTube en onze fansite.

Houd GTAGames in de gaten voor meer geruchten en nieuwtjes! We blijven er tot de release natuurlijk bovenop zitten.

Gebruikersfeedback

Recommended Comments

Er zijn geen reacties om weer te geven.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Reactie toevoegen...

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.