July 8, 200917 yr Boris, de maker van ENB series voor SA, heeft het geflikt om AA in IV te stoppen! http://boris-vorontsov.narod.ru/screenshots/gta4_aa.jpg En nu hopen op een snelle release, zodat we van anti-aliasing, scherpe reflecties, ssao en betere belichting kunnen genieten. AA = Anti-aliasing = gladdere randen. Standaard = hoekig. Edited July 8, 200917 yr by ikt
July 8, 200917 yr IK weet niet wat je bedoeld met betere belichting, aangezien (al helemaal bij sa) de belichting veel te overdreven is...Maar voor de liefhebbers is het leuk!
July 8, 200917 yr Author IK weet niet wat je bedoeld met betere belichting, aangezien (al helemaal bij sa) de belichting veel te overdreven is...Maar voor de liefhebbers is het leuk! Uhm? Het ligt aan de instellingen. Je kunt je gamer er uit laten zien als iets in een stripboek door simpelweg gigantisch grote of kleine waarden in te vullen, of je kunt nadenken en fotorealistisch beeld maken. Mijn ENB configuratie heeft lichtaanpassingen zoals het oog het ziet. Fake HDR.
July 8, 200917 yr IK weet niet wat je bedoeld met betere belichting, aangezien (al helemaal bij sa) de belichting veel te overdreven is...Maar voor de liefhebbers is het leuk! Uhm? Het ligt aan de instellingen. Je kunt je gamer er uit laten zien als iets in een stripboek door simpelweg gigantisch grote of kleine waarden in te vullen, of je kunt nadenken en fotorealistisch beeld maken. Mijn ENB configuratie heeft lichtaanpassingen zoals het oog het ziet. Fake HDR. :$ Dan zet iedereen de belichting gewoon veel te hoog bij SA .
July 8, 200917 yr Boris, de maker van ENB series voor SA, heeft het geflikt om AA in IV te stoppen! http://boris-vorontsov.narod.ru/screenshots/gta4_aa.jpg En nu hopen op een snelle release, zodat we van anti-aliasing, scherpe reflecties, ssao en betere belichting kunnen genieten. AA = Anti-aliasing = gladdere randen. Standaard = hoekig. Zal dit enig effect hebben op de prestaties van je game? Ik bedoel hiermee, gaat je spel met deze optie dan aan trager werken mocht je nog op dezelfde opties staan als ervoor.
July 8, 200917 yr Boris, de maker van ENB series voor SA, heeft het geflikt om AA in IV te stoppen! http://boris-vorontsov.narod.ru/screenshots/gta4_aa.jpg En nu hopen op een snelle release, zodat we van anti-aliasing, scherpe reflecties, ssao en betere belichting kunnen genieten. AA = Anti-aliasing = gladdere randen. Standaard = hoekig. Zal dit enig effect hebben op de prestaties van je game? Ik bedoel hiermee, gaat je spel met deze optie dan aan trager werken mocht je nog op dezelfde opties staan als ervoor. Ja. Dus als je al geen goede PC hebt, zou ik geen ENBSeries gebruiken.
July 8, 200917 yr AA heeft een drastisch effect op game performance, ik denk dat je wel ee flink aantal fps verliest, aangezien hij er dx10 heeft ingepropt, moet hij er ook wel dx10 in hebben gekregen, of deffered lightening eruit hebben gehaald.
July 8, 200917 yr Author Nieuwere videokaarten zullen niet veel problemen hebben met AA, maar ik weet niet of Boris' methode dezelfde manier AA doet als andere spellen.
July 8, 200917 yr De modders moeten het weer allemaal oplossen, R* kan het niet aan. Ben wel benieuwd naar een screenshot van de schaduwen, zo een screen van voor de AA en eentje erna.
July 9, 200917 yr Nieuwere videokaarten zullen niet veel problemen hebben met AA, maar ik weet niet of Boris' methode dezelfde manier AA doet als andere spellen. Idd dat is waar. Boris moet er wel dx10 in hebben gestopt, want deffered lightening en AA kunnen niet samen in dx9, tenzij boris die eruit heeft ehaald, maar dat denk ik niet.
July 9, 200917 yr Nieuwere videokaarten zullen niet veel problemen hebben met AA, maar ik weet niet of Boris' methode dezelfde manier AA doet als andere spellen. Zou een Nvidia Geforce 9500 GS problemen ondervinden ofzo?
July 9, 200917 yr Author Hij kan ook Edge detect hebben gebruikt, dat lijkt me simpeler, alleen... zietde screen er té goed uit voor edge detect, daar is kwaliteitsverlies.
Boris, de maker van ENB series voor SA, heeft het geflikt om AA in IV te stoppen!
http://boris-vorontsov.narod.ru/screenshots/gta4_aa.jpg
En nu hopen op een snelle release, zodat we van anti-aliasing, scherpe reflecties, ssao en betere belichting kunnen genieten.
AA = Anti-aliasing = gladdere randen. Standaard = hoekig.
Edited by ikt