Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Special Edition

Hallo forummers.

Je zag mijn vraag al bij de titel en ondertitel: hoe kun je de PlayStation3 Special Edition van GTA IV krijgen zonder dat je er een duur spel bij krijgt, ik zou namelijk dit zo willen hebben. Dus zonder spel, dan scheelt het wat geld. Ik zou graag dat artworkboekje willen hebben dat kluisje en al die goodies die bij de Special Edition zitten.

Is er dan helemaal niemand die een reactie wilt plaatsen??? Niemand????? Kom op zeg! Ik dacht dat jullie graag zo veel mogelijk berichten wilden typen... :duh:

>>> Door Hanneswasco: Heb een beetje geduld! Niet iedereen is hier 24/7 en een extra post maken maakt dus ook niets uit!<<<

Edited by Hanneswasco

Featured Replies

Is er dan helemaal niemand die een reactie wilt plaatsen??? Niemand????? Kom op zeg! Ik dacht dat jullie graag zo veel mogelijk berichten wilden typen... :duh:

Geduld is een schone zaak, niet iedereen is 24/7 klaar voor je.

In elk geval - ik zou het niet weten om het los van het spel te verkrijgen ;)

Als de special edition bij de pc versie zat had ik hem zeker gekocht

Misschien dat je is op ebay of marktplaats kunt kijken. :Y

Want in de winkel moet je het met de game kopen.

  • Author

Jammer... ik heb al een keer op marktplaats gekeken, maar ik vertrouw dit soort sites nooit! Dadelijk krijg je wel de special edition zonder cd bijv. Dus dat doe ik niet. Helaas dan dus... :-(

Edited by GTA-TOM

Jammer... ik heb al een keer op marktplaats gekeken, maar ik vertrouw dit soort sites nooit! Dadelijk krijg je wel de special edition zonder cd bijv. Dus dat doe ik niet. Helaas dan dus... :-(

Dan kan je de special edition toch gewoon ophalen en dan kijk je of de cd er bijvoorbeeld bij zit?

ik heb de special edition gewoon bij de mediamarkt zien liggen

mischien zou je daar een keertje kunnen kijken?

  • Author
ik heb de special edition gewoon bij de mediamarkt zien liggen

mischien zou je daar een keertje kunnen kijken?

Ja maar dan krijg je het spel erbij en is die dus te duur! Bijna 100 euro! Ik heb het er wel voor over, maar ik heb het spel zelf al. :Y

In een winkel ga je hem sowieso niet zonder 't spel zelf vinden. Zoals al eerder gezegd, je kan het beste zoeken op tweedehands site's/winkels als Marktplaats en Ebay.

Ik denk eerlijk gezegd ook niet dat veel mensen de Special Edition zonder het spel zelf aan zullen bieden. De extraatjes zijn toch waar je de Special Edition voor koopt :)

Edited by Bayside

  • Author

Nog even een vraag: is er een special edition voor 50 euro bij een normale webshop? Maakt niet uit of het voor PS3 of Xbox 360 is. ;)

Ik heb op eBay de Special Edition van GTA IV gekocht voor 40 euro en dan GTA IV, zonder de goodies, verkocht aan 30 euro. Slimme tip? ;)

  • Author

Als ik probeer te zoeken op Marktplaats.nl of Ebay.nl naar GTA IV special edition geeft ie aan dat er geen zoekresultaten zijn terwijl ik een paar maanden geleden nog meer dan 20 zoekresultaten kreeg! :7

  • 3 weeks later...

je kunt ook altijd het pakket kopen en dan het spel alleen verkopen. ik was dat misschien ook van plan.

je kunt ook altijd het pakket kopen en dan het spel alleen verkopen. ik was dat misschien ook van plan.

Hoezo reageer je in een topic van bijna een maand geleden? :7

En waarom reageer jij daar dan weer op? In ieder geval, is het al gelukt Tom?

  • Author

No, helaas niet... Maar ik ben wel bij Park Hilaria in Eindhoven (op 1 na grootste kermis van Brabant) geweest en daar stond een kraampje waar je nummerborden kon laten maken en dat heb ik gedaan! Het is een New Yorks bord en ik heb er "GTA IV" op laten zetten!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.