Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444068 Weet ieamdn wat het nut is van een car wash? En zeg niet de auto wassen, want ik zou niet weten hoe je hem vies zou kunnen maken?
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444083 Weet ieamdn wat het nut is van een car wash? En zeg niet de auto wassen, want ik zou niet weten hoe je hem vies zou kunnen maken? ik stond op het punt om ook zo`n soort topic te maken op geld verliezen na (5$) niks
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444084 Als je een auto jat die je mooi vindt maar als hij vies is kun je hem schoonmaken
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444161 ik heb wel eens gehad toen had ik die mooie taxi-gele patriot van playboy x en ik had hem op mijn parkeerplaats staan, maarja een paar buitjes en toen was mijn mooie patriot een smerige gele patriot met allemaal bruin-grijze stippen die ik er niet af kon schieten, dus drie keer raden. naar de carwash en de volgende dag was mijn bak weer net zo goor
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444170 ik heb wel eens gehad toen had ik die mooie taxi-gele patriot van playboy x en ik had hem op mijn parkeerplaats staan, maarja een paar buitjes en toen was mijn mooie patriot een smerige gele patriot met allemaal bruin-grijze stippen die ik er niet af kon schieten, dus drie keer raden. naar de carwash en de volgende dag was mijn bak weer net zo goor Bij mij worden mijn auto's nooit vies die op mijn parkeerplaatsen staan
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444181 ik heb wel eens gehad toen had ik die mooie taxi-gele patriot van playboy x en ik had hem op mijn parkeerplaats staan, maarja een paar buitjes en toen was mijn mooie patriot een smerige gele patriot met allemaal bruin-grijze stippen die ik er niet af kon schieten, dus drie keer raden. naar de carwash en de volgende dag was mijn bak weer net zo goor Bij mij worden mijn auto's nooit vies die op mijn parkeerplaatsen staan Hangt ervan af hoeveel je ermee rijd en als je off-road gaat dan word ie natuurlijk vuiler.
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444507 ik heb nog nooit een vieze auto gehad dus zie het nut er niet echt van in
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444575 Mocht dit er niet inzitten dan ben ik er 100% zeker van dat mensen zouden zeggen van 'ooh dat zou er eigenlijk wel in moeten zitten' Dit is net hetlzelfde zoals de meeste mensen willen dat er pinklichten in het spel komen, mocht dat er in zitten dan zouden het merendeel van de spelers het niet gebruiken omdat je er simpelweg niet op let als je aan het spelen bent. Dus laat die carwash er maar inzitten, het geeft een beter realisme gevoel, want in vorige gta's waren er soms ook carwashes maar dan kon je er niet in dus dat is ook dom.
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444616 Buiten de missie van Vlad heb ik hem eigenlijk nooit gebruikt, mij maakt het niet uit dat mijn auto vuil wordt.
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444624 Maar vuil wordt je auto zeker wél. Ik denk wel dat het erg afhankelijk is van je beeldscherm (grootte, ingestelde resolutie en graphics settings) of je het ook echt wel ziet. Ik speel zelf op een vrij buitenproportioneel beeldscherm (360) en ik moet zeggen dat ik het langzaam ophopende vuil een erg gaaf grafisch hoogstandje vindt.. Het wordt echt vuil. De carwash is daar een mooie aanvulling op. @ EOTR: Zit ook wat in, ik maak ze ook niet vaak schoon, is mij te duur.. Let op de volgende som: (8 auto's x 1 keer wassen per week) x $5,- = $40,- per week $40,- x 52 weken = $2080,- op jaarbasis... Laat maar vuil worden, dan.
Geplaatst: 12 augustus 200915 jaren comment_1444659 Maar vuil wordt je auto zeker wél. Ik denk wel dat het erg afhankelijk is van je beeldscherm (grootte, ingestelde resolutie en graphics settings) of je het ook echt wel ziet.Ik speel zelf op een vrij buitenproportioneel beeldscherm (360) en ik moet zeggen dat ik het langzaam ophopende vuil een erg gaaf grafisch hoogstandje vindt.. Het wordt echt vuil. De carwash is daar een mooie aanvulling op. @ EOTR: Zit ook wat in, ik maak ze ook niet vaak schoon, is mij te duur.. Let op de volgende som: (8 auto's x 1 keer wassen per week) x $5,- = $40,- per week $40,- x 52 weken = $2080,- op jaarbasis... Laat maar vuil worden, dan. Als je het zo bekijkt hebben de mensen weer iets om hun geld aan uittegeven. Maar mijn auto's staan er toch altijd op die parkeerplaats, omdat ik anders bang ben dat ik die auto kwijt raak dus kuisen heeft dan ook geen zin...
Geplaatst: 13 augustus 200915 jaren comment_1444712 als je lang rijdt met een auto dan zie je het een beetje dat ie stoffig en onder de modder, ga naar de carwash en hij is SCHOON (voor een tijdje)
Geplaatst: 13 augustus 200915 jaren Auteur comment_1444871 ik heb nog nooit een vieze auto gehad dus zie het nut er niet echt van in Daar heb je wel gelijk in, maar er zijn ook tankstations. Die tankstations zijn gewoon versiering. Die car washes die werken,n maar doen gewoon niets.
Geplaatst: 13 augustus 200915 jaren comment_1444976 ik heb nog nooit een vieze auto gehad dus zie het nut er niet echt van in Daar heb je wel gelijk in, maar er zijn ook tankstations. Die tankstations zijn gewoon versiering. Die car washes die werken,n maar doen gewoon niets. Car washes maken je wagen schoon, dus doen ze toch iets? Tankstations en Carwashes zie je al voor de show sinds VC. Jammer dat ze nog niks hebben gedaan met benzine enzo .
Geplaatst: 13 augustus 200915 jaren Auteur comment_1445027 ik heb nog nooit een vieze auto gehad dus zie het nut er niet echt van in Daar heb je wel gelijk in, maar er zijn ook tankstations. Die tankstations zijn gewoon versiering. Die car washes die werken,n maar doen gewoon niets. Car washes maken je wagen schoon, dus doen ze toch iets? Tankstations en Carwashes zie je al voor de show sinds VC. Jammer dat ze nog niks hebben gedaan met benzine enzo . Benzine gaat echt te ver. Ik bedoel je kan blijven realistischer worden. Neem nu Far Cry 2, daar blokeren je wapens dat werkt gewoon op je zenuwen na verloop van tijd. Of wil iemand zoiets als mafia, waar dat je snelheidsovertredingen bestraft worden.
Geplaatst: 13 augustus 200915 jaren comment_1445036 ik heb nog nooit een vieze auto gehad dus zie het nut er niet echt van in Daar heb je wel gelijk in, maar er zijn ook tankstations. Die tankstations zijn gewoon versiering. Die car washes die werken,n maar doen gewoon niets. Car washes maken je wagen schoon, dus doen ze toch iets? Tankstations en Carwashes zie je al voor de show sinds VC. Jammer dat ze nog niks hebben gedaan met benzine enzo . Benzine gaat echt te ver. Ik bedoel je kan blijven realistischer worden. Neem nu Far Cry 2, daar blokeren je wapens dat werkt gewoon op je zenuwen na verloop van tijd. Of wil iemand zoiets als mafia, waar dat je snelheidsovertredingen bestraft worden. Dat is het verschil tussen de 2, wil je echt een extreem realistisch spel met echt strikte wetten? Koop dan Mafia(II), anderszijds zou dit van mij mogen toegevoegd worden in GTA hoor, leer je tenminste wat met j auto omgaan ipv overal tussendoor te vliegen .
Weet ieamdn wat het nut is van een car wash? En zeg niet de auto wassen, want ik zou niet weten hoe je hem vies zou kunnen maken?