Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:

Hoe gaat het online spelen, met een serial verification? En/of moet je nog iets installeren?

Wat gebeurt er als iemand jouw cd heeft geleend en online ermee gaat?

En nog meer antwoorden graag _O_

Edit:

Ik heb dus 2 woonplaatsen, dus 2 IP adressen.

Per huis heb ik 2 computers, en mijn vraag is dus, kan ik met die 2 computers met één GTA IV (gekocht, dus legaal) online spelen?

En hoe zit dit bij m'n andere woonplaats? Daar heb ik ook 2 computers, maar dus 2 IP adressen..

Kan ik dan wel online?

Bewerkt: door Alexxxxxxxxxx

Featured Replies

Geplaatst:

Zou je eerst even willen laten weten of je een legale versie hebt? Je vragen maken je verdacht, sorry als ik het mis heb.. Maar bij illegaal verkregen versies zijn wij genoodzaakt alle hulpvraag te negeren, begrijp je?

Geplaatst:
  • Auteur

Ik heb nog geen IV, maar ben het van plan om te kopen, maar soms lukt het niet met verbindingen bij online games. (is me nog nooit gelukt eigenlijk met online spelen van games). Daarom wil ik eerst wat informatie.

Edit:

Kopen is dus een legale versie he...

Bewerkt: door Alexxxxxxxxxx

  • 3 maanden later...
Geplaatst:
  • Auteur

Ik weet dat het een bump is, maar ik heb nog steeds geen antwoord hierop.

Geplaatst:

Het is bump en dubbel post. :puh:

Maargoed,

Volgens mij kan je dezelfde serial code meerdere keren gebruiken alleen als je tegelijk online wil gaat die moeilijk doen.

Geplaatst:
  • Auteur

Het is bump en dubbel post. :puh:

Maargoed,

Volgens mij kan je dezelfde serial code meerdere keren gebruiken alleen als je tegelijk online wil gaat die moeilijk doen.

Moeilijk doen? Wordt je dan verbannen ofzow meteen?

En kan je wel met 2 pc's in 1 netwerk tegen elkaar spelen? Want ik wil met mijn vrienden bij mij thuis tegen elkaar spelen. Kan dit?

Geplaatst:

Je kan de serial code een paar keer gebruiken, maar na die paar keren gaat hij weigeren. Ik denk dat je tot vijf keer kan, daarna moet je hem van één van de vijf computers verwijderen, zo wordt de serial code mee verwijderd en weer geldig. Op twee computers gaat het zonder problemen.

Over het online gamen: Je hoeft maar één RGSC account en één GFWL account te maken. Op de tweede computer doe je gewoon installatie, maar maak je géén nieuwe accounts. Start daar dan RGSC op, meld je aan, speel IV en druk ingame op 'Home'. Daar kan je je aanmelden met GFWL.

Als je ook van plan ben om te modden, raad ik aan om één van .Senne's tutorials te gebruiken. Installeer ook de laatste patch, die is handig. Maar check ook eens je computer specificaties, of je IV wel aankan.

Succes! :bier:

EDIT: Je kan met je vrienden op hetzelfde netwerk spelen, maar ze hebben wel allemaal een aparte RGSC en GFWL account hebben. Met z'n allen op één account is onmogelijk.

EDIT2: De RGSC account en GFWL account verschilt van computer tot computer. Je vriend die 'm leent zal een aparte account moeten maken.

Bewerkt: door MidnightMayhem

Geplaatst:
  • Auteur

RGSC account en GFWL account?

Wat houd dat in?

-----------------------

En, hoe installeer je GTA IV twee keer?

Aangezien ik 1 versie wil om te modden en te cheaten.

En de andere versie om Achievements te halen en online te spelen.

-----------------------

EDIT2: De RGSC account en GFWL account verschilt van computer tot computer. Je vriend die 'm leent zal een aparte account moeten maken.

Ik wil thuis spelen op 2 pc's; ik op me ene pc, me vriend op de andere pc.

Bewerkt: door Alexxxxxxxxxx

  • 4 maanden later...
Geplaatst:
  • Auteur

Ik leen me spel namelijk niet uit.

Geplaatst:

Je kan op 2 computers spelen, doe ik zelf ook. Je vriend kan dan een nieuwe Games for Windows Live en een RockstarGames Social Club account aanmaken als je niet wilt dat je vriend op jouw account speelt.

Geplaatst:
  • Auteur

Ja maar wat als je maar 1 disk hebt en 2 pc's waarop het staat?

Geplaatst:
  • Auteur

Ja maar als je hem kopieert dan kan je er weer geen multiplayer mee, omdat hij dan denkt dat het schijfje illegaal is.

Geplaatst:

Ik weet een manier ;)

Als je de disc erin stopt, en je start IV op, ga je gewoon een multiplayer game starten. Als het goed is kun je al voor het laden van je savegame je cd eruit halen zonder problemen. Als je dan in multiplayer zit, kun je in ieder geval je CD eruit halen(denk dat het al kan bij het opstart menu, maar voor de zekerheid :puh:), dan stop je hem in de andere PC, waar je dan ook GTA opstart.

Je hebt de cd namelijk alleen nodig bij in ieder geval het opstarten van het spel, daarna niet meer(tenzij hij dus nog controleert bij het opstarten van MP, maar ik herinner me dat dat bij een maat van me ook niet zo was)

Bewerkt: door Mythbuster

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.