Geplaatst: 30 september 200916 jaren beste mensen, ik heb een vraag over samp. als ik het opstart dan krijg ik een wit scherm. hoe krijg ik dat weg? geluid heb ik wel. alleen het beeld is wit. groeten, Idol.
Geplaatst: 30 september 200916 jaren Je hebt dan de verkeerde versie. Kijk hier maar even voor meer informatie. http://www.gtaforum.nl/index.php?showtopic=103727 P.s Hier met dit progje kan je de juiste versie krijgen om samp te kunnen spelen. http://www.gtaforum.nl/index.php?autocom=d...amp;showfile=67 Succes Bewerkt: 30 september 200916 jaren door Sjorszzz
Geplaatst: 30 september 200916 jaren PS; Welkom op het forum ! Ik wil je er alleen even op wijzen dat jouw vraag eigenlijk hier moet . >>> Door VWO-er: Verplaatst vanuit SA: Missie Hulp <<<
beste mensen,
ik heb een vraag over samp. als ik het opstart dan krijg ik een wit scherm. hoe krijg ik dat weg? geluid heb ik wel. alleen het beeld is wit.
groeten,
Idol.