June 20, 200421 yr Het zijn ook de twee minst waarschijnlijke... Kan ik toch nog mijn heil over GTA2 kwijt! Maar nu weet terug naar het oorspronkelijke onderwerp? Je kunt hier al je vragen/opmerkingen over GTA 2 kwijt! Graag zelfs, want de GTA Classics fora worden weinig bezocht de laatste tijd..
June 22, 200421 yr Geweldig dat GTA2. Ik kom trouwens nooit in de kerk, maar met GTA2 moest ik wel, anders kon ik weer helemaal overnieuw beginnen. Wie zegt dat ik geen kerkganger was? :rolleyes:
June 22, 200421 yr Nog iemand die GTA2 kent! Het wordt nog druk hier... Met die kerk kan je nog een paar geinige trucjes uithalen, trouwens. Nadat je saved wordt het spel namelijk 'gereset'. Alle badges, wapens, etc komen weer terug. Vooral bij live +1 badges is dit handig.
June 23, 200421 yr DAMN NATION!!! NO DONATION, NO SALVATION!! Een nogal corrupte dominee leek het mij, die dat brulde. Hij gunde het mij niet eens mij binnen te sluiten in het '' huis van de vrede'' als ik op de vlucht was voor de politie en ik geen $50 000 dollar bij me had!
June 23, 200421 yr Dat 'huis van Vrede' gaat ook niet echt op... Er zijn trouwens een heleboel gelovigen die dit niet vonden kunnen (Weer iets waar Rockstar problemen mee kreeg. GTA is ook zo'n heerlijk rebels spel).
June 23, 200421 yr O ja? Dat wist ik niet eens dat zoveel mensen daar probs mee hadden. Ik weet wel dat ik ongelooflijk baalde als de tuuten achter me aanzaten en ik niet genoe geld had om te ontsnappen. Zo zie je maar, zelfs de kerk in de GTA wereld neemt smeergeld aan!(zolang het maar genoeg is uiteraard). Edited June 23, 200421 yr by Melchior
June 23, 200421 yr Slaan jullie dan zovaak op in GTA2?? Gewoon Spayen als je niet wilt opslaan vel goedkoper. Cheats willen ook werken bijvoorbeeld eatsoup voor gratis door die garages heen. meer cheats: http://www.gtagames.nl/gta2cheat.php
June 23, 200421 yr Nou als de sprayshop ver weg is en de cops hebben je in het nauw en je auto staat op springen... Dan ben ik wel bereid $50 000 te betalen, mits ik natuurlijk erg rijk ben he? Wij Nederlanders letten op de kleintjes... Yo Lantyz.
June 24, 200421 yr O ja? Dat wist ik niet eens dat zoveel mensen daar probs mee hadden. En of GTA is één van de meest opziendbarende en roldoorbrekende spellen geweest, omdat ze maling hadden aan al het moraal: politie, geloof, criminaliteit, etc. Er zijn hele talkshows volgemiept over GTA1 nota bene.
June 24, 200421 yr Dan zal San Andreas wel ook weer opschudding geven, omdat het dan net is of negers uit de achterbuurten geweldadig zijn.
June 24, 200421 yr Ja, inderdaad. Alleen op dit forum hebben we al één en ander aan die discussie gerommeld.
June 26, 200421 yr t zou nogal stom zijn als daar al opschudding over komt,want ik durf wedden dat ze de "blanken" evengoed gewelddadig konden afstempelen in gta3 en vice city... Edited June 26, 200421 yr by ironfist99
June 27, 200421 yr Nou dan zal er wel opschuddng komen over het feit dat je eendikke fatso kan worden die niet had kan rennen. Zo worde us alle dikkers in Amerika indirect gediscrimineerd.
July 12, 200421 yr Weer on topic ! Ik vind het wel leuk dat je je speler langs de bovenkant ziet. En de filmpjes zijn echt opgenomen. Dat vind ik wel vet.
Je kunt hier al je vragen/opmerkingen over GTA 2 kwijt! Graag zelfs, want de GTA Classics fora worden weinig bezocht de laatste tijd..