Geplaatst: 8 december 201014 jaren comment_1763853 Nieuwe tut. Outcomes, kritiek, vragen; allemaal welkom
Geplaatst: 8 december 201014 jaren comment_1763858 Ziet er, net zoals je andere. goed uit. Zal hem ffies volgen
Geplaatst: 8 december 201014 jaren comment_1763864 Mooie tutorial, alleen is er ook een andere (rustigere) manier om stap 3 te doen: Je zet gewoon de punten met de Pen Tool (dus zonder de muis in te houden voor de 'bogen'), en als je dat gedaan hebt kies je (uit hetzelfde vak) de 'Convert Point Tool', waarmee je op je tekening klikt, daarna kan je op die punten ook slepen zoals jij doet met muis inhouden, alleen doe je het dan erna.
Geplaatst: 8 december 201014 jaren Auteur comment_1763871 Oh, dat werkt inderdaad erg handig! Thanks voor de tip! Heb ik ook weer wat geleerd, haha
Geplaatst: 8 december 201014 jaren comment_1763884 Netjes hoor! Je legt alles duidelijk uit, en de outcome is ook erg mooi. Geen fratsen, gewoon straight to the point. En aangezien er al meteen een discussie losbarst over het gebruik van de Pen Tool: ik heb ooit deze tutorial geschreven, waarin het ook wordt uitgelegd. Of je er wat mee kunt weet ik niet, maar het is altijd leuk om er even naar te kijken.
Geplaatst: 16 april 201114 jaren comment_1829007 Kan ik wat hulp krijgen? Als ik die pentool pak, en ik mak de lijnen, dan krijg ik bij de lijn grijze vlakken. Moet ik dit anders doen? PS: ik heb de NL versie.
Geplaatst: 16 april 201114 jaren comment_1829015 Kan ik wat hulp krijgen? Als ik die pentool pak, en ik mak de lijnen, dan krijg ik bij de lijn grijze vlakken. Moet ik dit anders doen? PS: ik heb de NL versie. Kijk eens of je niet per ongeluk de "Shape Layers" button hebt aangevinkt. Dan krijg je namelijk automatisch van die vlakken waar jij het volgens mij over hebt. Je moet "Paths" aangevinkt hebben. Zie afbeelding hieronder:
Nieuwe tut. Outcomes, kritiek, vragen; allemaal welkom