March 29, 201115 yr Beste forumleden. Ik wil graag een site maken met Iweb, maar als ik hem online wil zetten, moet je een MobileME account hebben. Die kost €60,00 per maand of per jaar. Weet iemand hoe ik deze site online kan zetten zonder geld te betalen? Dat programma wil ik dan graag laten werken op een macintosh 10.5. Supergtagamer
March 29, 201115 yr je kan gratis hosts zoeken, maar die zijn altijd supergtagamer.woelmuis.nl ofzo, als je een goedkope host wilt hebben zou ik kiezen voor >>> Door Thundercover: Commerciële hosts noemen we hier niet.<<< , gebruik ik ook. Om een site te maken heb je HTML kennis nodig, of je gebruikt een kant-en-klare, zoals E107 die ik ook zelf gebruik xD Edited March 29, 201115 yr by Thundercover
March 29, 201115 yr Author Als je site niet goed meer loopt, kun je dan ook zeggen dat je je domein afzegt? (dat je geen site meer hebt?)
March 29, 201115 yr ik heb er geen verstand van maar denk iniedergeval goed na waar je het over gaat doen als je een site maakt waar er al veel van zijn heeft het geen zin.
March 29, 201115 yr Als je site niet goed meer loopt, kun je dan ook zeggen dat je je domein afzegt? (dat je geen site meer hebt?) Nee, dit kan bij de meeste domeinregistrators niet. Je betaald (bijna) altijd per jaar.
March 29, 201115 yr Als je site niet goed meer loopt, kun je dan ook zeggen dat je je domein afzegt? (dat je geen site meer hebt?) Ze vragen na een jaar of je door wilt gaan of wilt opzeggen.
March 29, 201115 yr Natuurlijk heb je dan nog steeds een host nodig waar je domein naar linkt (doormiddel van nameservers).
March 30, 201115 yr Het is ook handig als je scripttalen kent als PHP, HTML De TS wil zijn site maken met iWeb. Daar is geen enkele HTML, CSS of PHP kennis voor nodig.
March 31, 201115 yr Maar dan heb je nog steeds niet alle functies. ( Daarmee bedoel dat je dan niet zoveel kan als met een gewone host )
March 31, 201115 yr Maar dan heb je nog steeds niet alle functies. ( Daarmee bedoel dat je dan niet zoveel kan als met een gewone host ) Wie weet heeft de TS dat niet nodig. En sowieso, als je een uitgebreidere site wil dan met iWeb kan moet je iWeb aan kant schuiven en Textedit gebruiken.
April 7, 201115 yr Of je gaat gewoon keihard aan de bak met het leren van: HTML, CSS, Javascript en PHP en als je dat eenmaal begrijpt kun je best mooie sites maken. Maar bedenk nou eerst eens even wat voor site het moet worden en of de doelgroep die je wilt bereiken ook echt geïnteresseerd is in het onderwerp van je site. Dat zijn allemaal belangrijke punten waar je op moet letten. En onthoud het onderhouden van een site is niet altijd even makkelijk.
July 2, 201115 yr Ik wil wel een site voor je maken? Ik maak hele mooie site's en ook nog voor een klein prijsje. >>> Door Thundercover: Reclame maken is niet toegestaan.<<< Edited July 4, 201115 yr by Thundercover
July 3, 201115 yr Author Ik wil wel een site voor je maken? Ik maak hele mooie site's en ook nog voor een klein prijsje. >>> Door Thundercover: Reclame maken is niet toegestaan.<<< Nee hoor, ik hoef geen site meer. (ik wil geen geld uitgeven snap je?)
Beste forumleden.
Ik wil graag een site maken met Iweb, maar als ik hem online wil zetten, moet je een MobileME account hebben.
Die kost €60,00 per maand of per jaar. Weet iemand hoe ik deze site online kan zetten zonder geld te betalen?
Dat programma wil ik dan graag laten werken op een macintosh 10.5.
Supergtagamer