Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

[Stelling] Ik game op mijn tablet/gsm

Brand los, gelieve je stem wel aan te vullen met een post!

[Hoofdtopic]

Gamen op smartphones en tablets 18 members have voted

  1. 1. Ik game op mijn smartphone of tablet

    • Eens
      44%
      8
    • Oneens
      33%
      6
    • Ik heb geen smartphone of tablet
      22%
      4

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

alleen angry birds maar geen echte full games ofzo.

Ik speelde veel Ragging Thunder en Shoot dubble deluxe op mijn mobiel.

Helaas ligt ie nu in de fabriek om gemaakt te worden

Soms als ik iets geinigs zie in de appstore voor 0,79 cent dan koop ik dat en speel ik het af en toe onder weg, maar echt gamen doe ik er niet op. Daar heb ik onder weg geen tijd voor, en thuis doe ik wel Battlefield 3 ofzo op mijn Xbox 360. Daarvoor hoop ik dat de consoles blijven bestaan en uitkomen, en niet vervangen worden door ipods ipads enz. Dat zou veel gamers en ook mij afstoten om te gamen.

Absoluut. Ik beschouw m'n iPod touch dan ook als een portable gameconsole. :puh: Het is niet zo dat ik er tig games op heb staan, maar ik speel relatief vaak spelletjes. Denk bijvoorbeeld aan Angry Birds (alle 3 delen), Woordjacht enz. :puh:

Ik speel daarnaast ook weleens spelletjes op de iPad van m'n vader. En ik moet zeggen dat dat onhandiger speelt in verhouding met het kleine scherm van de iPod. Vooral voor games waarbij gebruik wordt gemaakt van de gyroscoop vind ik een tablet nogal onhandig. :puh:

Ik speel alleen van die simpele game's bijv. als je ergens moet wachten ofzo.

Heb geen smartphone/dure gsm/tablet, vind 't onnodige rommel :puh:

Toevallig dat ik sinds zaterdag een tablet heb :puh:. Maar ik speel er soms wel even op, (nog) niet echt grotere games zoals GTA III of zo (ook omdat de tablet zelf nog redelijk nieuw is), maar een simpel spelletje zoals Angry Birds of zo heb ik al wel gedownload.

Ja, ik game op mijn iPod, niet overdreven vaak maar zo af en toe.

Ja, zeker wel. Eerst niet zo vaak op mijn mobiel, maar nu ik een iPad heb speel ik veel GTA III, Black Ops enz. Ik vind het ook fijn omdat je het makkelijker tussendoor kan doen.

Op mijn Nokia E5 speel ik geen games. Verder heb ik thuis wel een tablet liggen, maar die gebruik ik zelf niet om te gamen. Mijn vrouw wilde er nog wel eens een spelletje Wordfeud op spelen, maar sinds ze een iPhone heeft, doet ze dat niet meer op de tablet.

Ik heb geen tablet maar wel een redelijk oude Samsung gsm waarop ik alleen kan bellen en foto's maken. Als ik wil gamen doe ik dat wel op een console, het liefst op een groot tv scherm. Dan heb ik ook nog de PSP waarmee ik vrij weinig doe, voor op reis is het een handig ding maar daar buiten is het naar mijn mening een vrij nutteloos ding. Maar goed, ik wil ook met de tijd meegaan dus wil ik (zodra ik m'en rijbewijs heb) een iPhone of iets dergelijks kopen.

Edited by GrandTheftTwano

Oneens, ik game absoluut niet op mijn mobiel, wel kleine spelletje's zoals bubble shooter e.t.c. Maar game? Nee, daar staat mijn PC voor.

Ikzelf niet, maar nu ik zie dat er al quadcores in tablets zitten (Asus transformer Prime) denk ik wel dat binnenkort handhelds uitsterven en iedereen zijn smartphone als handheld gebruikt.

Op m'n telefoon speel ik soms Angry Birds.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.