Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

[EK12] Voorbereiding andere landen

Bespreek hier de oefenwedstrijden, trainingen, selecties en andere nieuwtjes rond de overige deelnemende landen in hun voorbereiding op het EK.

Het schema van oefenwedstrijden van alle overige EK-deelnemers staat hieronder. De dikgedrukte landen doen mee aan het EK.

[table=header]Datum|Thuis|Uit|Uitslag

22-05-'12|Polen|Letland|1-0

25-05-'12|Rusland|Uruguay|1-1

25-05-'12|Kroatië|Estland|3-1

26-05-'12|Denemarken|Brazilië|1-3

26-05-'12|Griekenland|Slovenië|1-1

26-05-'12|Ierland|Bosnië-Herzegovina|1-0

26-05-'12|Noorwegen|Engeland|0-1

26-05-'12|Polen|Slowakije|1-0

26-05-'12|Portugal|Macedonië|0-0

26-05-'12|Tsjechië|Israël|2-1

26-05-'12|Spanje|Servië|2-0

26-05-'12|Zwitserland|Duitsland|5-3

27-05-'12|Frankrijk|IJsland|3-2

28-05-'12|Oekraïne|Estland|4-0

29-05-'12|Italië|Luxemburg|Afgelast

29-05-'12|Litouwen|Rusland|0-0

30-05-'12|Zweden|IJsland|3-2

30-05-'12|Spanje|Zuid-Korea|4-1

31-05-'12|Griekenland|Armenië|1-0

31-05-'12|Frankrijk|Servië|2-0

31-05-'12|Duitsland|Israël|2-0

01-06-'12|Oostenrijk|Oekraïne|3-2

01-06-'12|Italië|Rusland|0-3

01-06-'12|Tsjechië|Hongarije|1-2

02-06-'12|Denemarken|Australië|2-0

02-06-'12|Engeland|België|1-0

02-06-'12|Noorwegen|Kroatië|1-1

02-06-'12|Polen|Andorra|4-0

02-06-'12|Portugal|Turkije|1-3

03-06-'12|Spanje|China|1-0

04-06-'12|Hongarije|Ierland|0-0

05-06-'12|Frankrijk|Estland|4-0

05-06-'12|Zweden|Servië|2-4

05-06-'12|Turkije|Oekraïne|2-0[/table]

Bron: UEFA.com

  • Replies 33
  • Views 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Engeland - België ik ben benieuwd wat dat gaat worden. :7

Engeland - België ik ben benieuwd wat dat gaat worden. :7

Begrijp er geen fluit meer van, was België niet uitgeschakeld? :?

Dus?

Engeland niet.

Zitten wel een aantal mooie wedstrijden bij zeg! Ben erg benieuwd hoe Kroatië gaat spelen.

De EK-deelname van Tomas Rosicky staat op de tocht. De Arsenal-middenvelder en aanvoerder van de nationale ploeg meldde bondscoach Michal Bilek dat hij zich later aansluit bij de EK-selectie vanwege een blessure aan zijn been.

'De spier in m'n been is niet gescheurd, maar het is wel noodzakelijk om er een dokter naar te laten kijken', vertelde de 31-jarige Rosicky. 'Daarna, als het allemaal goed verloopt, zal ik mezelf weer bij het team voegen.'

Desondanks heeft Bilek Vladimir Darida (Viktoria Plzen) opgeroepen als extra optie. 'Op het moment is er nog geen reden tot paniek, maar als Tomas aan het einde van de week nog steeds niet honderd procent fit is, zal Darida worden geselecteerd voor het EK. Ten koste van een andere speler die nu al geselecteerd is.'

Tsjechië zit in Poule A met Polen, Griekenland en Rusland. Op 8 juni spelen ze de eerste wedstrijd tegen Rusland.

Bron: VI.nl

Slecht nieuws voor Tsjechië, als Rosicky uiteindelijk niet mee zou kunnen doen. Voor mij is Tsjechië eigenlijk de grootste outsider op het EK, maar daarbij is Rosicky toch wel erg belangrijk met zijn ervaring en kwaliteiten.

De tegenstanders van Nederland waren lekker bezig vandaag:

Denemarken-Brazilië 1-3

Zwitserland-Duitsland 5-3

Portugal-Macedonië 0-0

Nu zijn dit natuurlijk slechts oefenwedstrijden, maar toch: zo bereid je je toch liever niet voor op 't EK :puh:

Zwitserland-Duitsland 5-3

DAFUQ

Ik dacht juist hetzelfde, heeft Duitsland een C-ploeg opgesteld ofzo? :7

Alle internationals van Bayern München speelden niet, dus wel ongeveer een B-team. Maar Zwitserland deed hetzelfde, dus niemand is echt goed begonnen.

Ik dacht juist hetzelfde, heeft Duitsland een C-ploeg opgesteld ofzo? :7

Nah, je moet Zwitserland niet gaan onderschatten hoor. Ze hebben Spanje ook al eens verslagen, en nu dus Duitsland erbij. Zwitserland heeft een prima ploegje :)

Denk dat geen enkele ploeg deze oefenwedstrijden nu echt serieus speelt, en toch denk ik ook dat Duitsland veel last hebben van het feit dat Bayern de finale heeft verloren.

Denk dat geen enkele ploeg deze oefenwedstrijden nu echt serieus speelt, en toch denk ik ook dat Duitsland veel last hebben van het feit dat Bayern de finale heeft verloren.

Nee, ze spelen de wedstrijden voor de lol...

Tuurlijk speelt iedereen de wedstrijden serieus. Je moet toch laten zien hoe goed je bent. Voor wissel- en reservespelers is dit een prima mogelijkheid.

Ik dacht juist hetzelfde, heeft Duitsland een C-ploeg opgesteld ofzo? :7

Nah, je moet Zwitserland niet gaan onderschatten hoor. Ze hebben Spanje ook al eens verslagen, en nu dus Duitsland erbij. Zwitserland heeft een prima ploegje :)

En in november speelden ze nog gelijk tegen het Nederlandse elftal. Zwitserland heeft een goed gedisciplineerd elftal.

Zo, Italië gaat met een lekker gevoel naar 't EK... :7

Eerst een aardbeving in eigen land, waardoor de eerdere oefenwedstrijd met Luxemburg al werd afgelast. Daarnaast het omkoopschandaal in de Italiaanse competitie(s), wat zelfs een speler z'n EK-selectie heeft gekost. En zojuist hebben de Italianen het laatste oefenduel met Rusland met 0-3 verloren. Lijkt er dus op dat de Italianen het op het moment niet hebben: dit is al de derde nederlaag op rij.

Aan de andere kant: in 2006 was het omkoopschandaal rond Juventus en deed een oud-international een zelfmoordpoging in aanloop naar het WK. Toen werden de Italianen wereldkampioen...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.