Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ga je speciaal voor gta v een console kopen?

ga je speciaal voor gta v een ps3 of xbox 360 kopen?

ps3: €250,-*

xbox 360: €200,-*

*prijzen zijn van bart shit

en wat ga je doen als Rockstar besluit om geen pc versie te maken?

Edited by iwantgta5

  • Replies 62
  • Views 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

speciaal console kopen voor gta v 77 members have voted

  1. 1. ga je speciaal voor gta v een console(ps3 xbox360) kopen?

    • kope kope koop avond! (ja)
      5%
      5
    • nee
      11%
      10
    • ik wacht op de pc versie (ik heb veel geduld)
      15%
      14
    • ik heb al een ps3
      44%
      40
    • ik heb al een xbox 360
      23%
      21
  2. 2. en als er geen pc versie komt??

    • dan is het by gta
      8%
      4
    • help! de wereld vergaat!
      10%
      5
    • niks aan de hand
      68%
      34
    • gelijk naar de winkel en van mn schoolgeld een ps3 halen
      6%
      3
    • gelijk naar de winkel en van mn schoolgeld een xbox 360 halen
      2%
      1
    • F*ck you Rockstar!
      6%
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Nee + ik wacht op de PC versie. Heb hier niet voor niets een joekel van een PC staan :puh:

Ik heb al een Playstation 3, en als hij voor de PC komt heb ik ook al een PC klaarstaan waar ik hem op zou kunnen spelen.

Nee ik heb er zelfs twee, deze is enkel wel niet zo gebruiksvriendelijk..

ps3grillreal.jpg

Ik heb al een XBOX 360, eentje die ik speciaal voor GTA IV heb aangeschaft. Dus in principe zou ik het ook gedaan hebben voor GTA V, hoewel ik nu wel blij ben dat ik een 4-tal GTA's kan spelen op deze generatie consoles. Eén GTA per console is een dure prijs, laten we hopen dat het nooit zover komt :puh:

Er staat bij mij al een PS3 klaar, maar wil hem ook voor pc alleen dan moet er waarschijnlijk een nieuwe pc kopen, wat dan wel even 3 keer zo duur word als een console.

Pft, voor 600 euro kan ik de voeding vervangen, een extra grafische kaart steken, extra ram steken en een raid controller installeren waardoor deze PC ook weer 5 jaar mee gaat. Ik heb nog een PS3 die staat te verstoffen, maar als de PC versie op zich laat wachten dan komen er waarschijnlijk alsnog twee versies in huis.

Nee. Pc is enige platform waar ik op speel. Ooit eens een SNES gehaald en eerste generatie playstation. Die 2 heb ik trouwens nog steeds. Maar huidige generatie consoles kan me niet interesseren en ook de aankomende nieuwe niet.

Daarnaast kijk ik ook eerst de kat uit de boom wat betreft GTA V. Deel 4 was slecht geport. Ik hoop echter dat men met een aparte pc versie aan komt. GTA hoort van oudsher op de pc.

Edited by candesco

Deel 4 was slecht geport.

Komt vast een beetje dom over, maar wat was er precies slecht aan de PC port van IV? Ik hoor vaker negatief geluid over deze versie, maar ik heb zelf geen problemen ondervonden.

Deel 4 was slecht geport.

Komt vast een beetje dom over, maar wat was er precies slecht aan de PC port van IV? Ik hoor vaker negatief geluid over deze versie, maar ik heb zelf geen problemen ondervonden.

Eigenlijk zit het qua code niet zo best in elkaar. Het trekt enorm aan je systeem en is niet geoptimaliseerd voor de pc. Blijkbaar heeft men gewoon een 1 op 1 kopie gedaan en de consoleversie gewoon omgezet naar pc versie.

Edited by candesco

Ik heb al mooi een Xbox 360! :D

PS: Mijn eerste post hier! :)

Edited by H1TMaN

Ik heb al een XBOX 360, eentje die ik speciaal voor GTA IV heb aangeschaft. Dus in principe zou ik het ook gedaan hebben voor GTA V, hoewel ik nu wel blij ben dat ik een 4-tal GTA's kan spelen op deze generatie consoles. Eén GTA per console is een dure prijs, laten we hopen dat het nooit zover komt puh2.gif

:>

Gelukkig heb ik al een ps3 staan, dus het enige wat ik nog mis is GTA V zelf.

ga je speciaal voor gta v een ps3 of xbox 360 kopen?

ps3: ¤250,-*

xbox 360: ¤200,-*

*prijzen zijn van bart shit

[offtopic]Die Bart shit hoe jij hem noemt woont wel bij me in de buurt praat niet zo raar over zijn achternaam :puh:[offtopic]

__________________________________________________________________________________________________________________

Nee, ik heb al een computer dus ik w8 wel op de PC versie als ze geen PC versie gaan maken stellen ze mij en nog 1000de PC gamers teleur :puh:.

Edited by GTA.SA

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.