Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Grand Theft Auto V best verkochte spel ooit?!

GTAGames.nl afbeelding
Diverse van ons waren er al helaas achter gekomen toen ze een exemplaar zonder reservering wilde kopen. Bij vele Mediamarkten en Bart Smits was Grand Theft Auto V namelijk helemaal uitverkocht, ondanks dat de winkels ieder meer dan duizend exemplaren geleverd hebben gekregen. Kortom in Nederland is Grand Theft Auto V sowieso een hit, wat direct terug is te zien aan de drukte op het GTA Forum en WikiGTA. smile3.gif

Daar blijft het dus niet bij. Het lijkt er op dat Grand Theft Auto V het best verkochte spel ooit is. Op de eerste dag is er wereldwijd voor meer dan $800 miljoen verkocht terwijl het spel in Japan en Brazilië nog geeneens te koop is. Hiermee is het de verkoopcijfers van Call of Duty: Black Ops 2 aan het inhalen (wat zeker gaat lukken). Black Ops 2 zorgde namelijk in vijftien dagen voor één miljard omzet. Zeer waarschijnlijk is dus dat Grand Theft Auto V vandaag al over die miljard dollar is geschoten, waarmee GTAV dus nu het best verkochte spel ooit is. Met een ontwikkelingskosten van maar liefst 265 miljoen (duurst gemaakte spel ooit) heeft Rockstar Games dus nu al een enorme winst gemaakt. Hiermee haalt Rockstar Games nog net niet de filmindustrie in. Al koste het filmen van Avatar 237 miljoen (minder dus dan GTA5) leverde de film wel een record omzet van 2,7 miljard dollar op. Er moet de komende tijd nog flink wat exemplaren van GTAV worden verkocht om de best bezochte film in te halen. Al lijkt het er dus op dat Grand Theft Auto V met de huidige verkoopcijfers daar zeker bij in de buurt gaat komen.

Featured Replies

Vind je het gek :puh: Ik vindt het hem wel waard! R* heeft de jackpot gewoon gewonnen!

[...]

Diverse van ons waren er al helaas achter gekomen toen ze een exemplaar zonder reservering wilde kopen. Bij vele Mediamarkten en Bart Smits was Grand Theft Auto V namelijk helemaal uitverkocht

[...]

Heb ik dus weer geluk gehad :D

Mooi voor rockstar dat ze de ontwikkelkosten (zo ongeveer) op de eerste dag er al uit hebben, de concurrentie zal jaloers zijn :puh:

Dit verbaast mij niets eigenlijk. Het werd van te voren ook al voorspeld! Maar wel supermooi voor Rockstar Games!

Prachtig om te zien dat Rockstar alle werk, moeite, tijd en geld die ze erin hebben gestopt, dubbel en dwars terug krijgt. Je ziet meteen hoeveel mensen er bereid zijn om gewoon eerlijk te betalen voor iets dat ze vet vinden en respecteren en dat vind ik mooi om te zien in een wereld waar men altijd maar shit gaat downloaden.

Edited by Puma

Ik heb hem net als vele andere op de release nacht gehaald. En bij toeval moest ik maandag middag lossen bij een intertoys in Hardenberg. Beetje kletsten met de mooie aardige dame daar, En die vertelde mij dat hun maar 75ps3 games hadden gekregen. Dus toen ik maandag nacht in Nieuwegein stond en die enorme rij zag bij zowel Saturn als Bart Smit kreeg ik het wel warm :cry: Maar eind van het verhaald heb ik hem dus ook bij de intertoys gekocht maar dan in Nieuwegein die hadden er wel stuk meer dan 75 konden hun mij melden. Had toch wel een soort van gek geworden als ik te laat was. Dat GTA5 de best verkopende game word is voor mij 200% terecht man wat is deze game weer echt goed. :klap: Voor Rockstar :klap:

Hier zijn de winkels dus ook wel achter gekomen. Ik heb zelf een special edition gekocht voor 80 euro eergisteren. Gisteren was de prijs van hetzelfde pakket al 115! :cab:

Zag hem vandaag nog in de bart smit voor de XBOX 360 liggen. Denk dat GTA Chicago dit jaar ook wel goed zal verkopen.

Gaaf om te horen dat Rockstar Games terug verdient, en dan ook winst maken. Zo, dat verdienen hun! :tu:

We voorspelde het al natuurlijk, maar het overtreft de verwachtingen toch wel. Mooi, mooi :puh:

Lekker snel terugverdiend, en hoe! Na jaren van ontwikkeling van ontwikkeling verdient Rockstar deze 'overwinning' absoluut. :)

Wat als Gta nu pas zou bestaan, en dit dus de eerste Gta zou zijn, zou het dan ook zo'n hit geweest zijn?

@Nyltje

Ik denk van wel alleen zou het moeilijker geweest zijn om dan nog dingen toe te voegen in een volgende game.

Alowel met R* weet je nooit :)

Had het al gehoord en dat is meer dan verdiend! :tu:

Prachtig om te zien dat Rockstar alle werk, moeite, tijd en geld die ze erin hebben gestopt, dubbel en dwars terug krijgt. Je ziet meteen hoeveel mensen er bereid zijn om gewoon eerlijk te betalen voor iets dat ze vet vinden en respecteren en dat vind ik mooi om te zien in een wereld waar men altijd maar shit gaat downloaden.

Dit. Hartstikke verdiend door Rockstar.

Dit resultaat zal ze ongetwijfeld stimuleren om een nog grotere game te ontwikkelen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.