Jump to content
Geplaatst:
comment_2084261

Wat zijn nou de beste bedrijven waar je aandelen in moet kopen? Ik heb zelf nog geen een aandeeltje gekocht! Ik wil wel een goede kopen dus ik dacht, laat ik het aan jullie vragen!

  • Reacties 56
  • Bezichtigingen 29.5k
  • Created
  • Laatste reactie

Top Posters In This Topic

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2085764

Ik weet niet of ik nu wel of niet opnieuw moet beginnen.. het kost wel weer veel tijd, maar zoals ik het zie is het wel de enige snelste optie om snel geld te verdienen.

Ik heb op dit moment een groot deel van mijn geld op LifeInvader gezet, dit omdat het aandeel heel laag stond ($47), wat relatief laag is voor het aandeel LifeInvader, het gemiddelde is ongeveer $100 en het maximum is $200. Ik heb nu al een aantal keer zitten saven om zo de tijd wat te versnellen, maar het aandeel blijft steeds hangen rond de $50 en het gaat voor mij niet echt snel genoeg naar de $100. Weet iemand hoe je dit kan versterken? Want anders zal het wel erg lang duren voordat ik miljoenen ga verdienen...

Alvast bedankt :)

Geplaatst:
comment_2086082

Heeft iemand nog tips om goed geld te verdienen via de beurs? Ik heb die assassins missies al gedaan zonder te weten dat je daarmee rijk kon worden :( ..

Met auto races kan je goed verdienen geen tonnen tegelijk maar je verdient wel lekker (Wel racen met Franklin) Ik heb gisteren met Travor vliegveld gekocht verdien je met vlieg missies 7000 en met car 5000 per keer vliegveld kost wel 15k.


Ik ben nu nog met Trevor aan het spelen na de overval met Michael. Wanneer zou ik dan moeten beginnen met beurs? En kan dit alleen met Michael ?

>>> Door .Timothy: Berichten samengevoegd, gebruik de Bewerken-knop om een eerder bericht aan te passen.<<<

Geplaatst:
comment_2086106

Heeft iemand nog tips om goed geld te verdienen via de beurs? Ik heb die assassins missies al gedaan zonder te weten dat je daarmee rijk kon worden :( ..

Met auto races kan je goed verdienen geen tonnen tegelijk maar je verdient wel lekker (Wel racen met Franklin) Ik heb gisteren met Travor vliegveld gekocht verdien je met vlieg missies 7000 en met car 5000 per keer vliegveld kost wel 15k.

Thanks voor de tip, maar ik vind dat te weinig per keer. Ik ben ondertussen alweer opnieuw begonnen. Zit na 2,5 uur weer op 9,3%, alle Stranger missies sla ik over. Dus alleen bij die missies van Lester met Franklin kan je flink wat cash fixen?
Geplaatst:
comment_2088173

Ik heb hier nog een vraag over.

Als er staat dat ik voor de missie aandelen moet kopen, hoe moet ik dat zien ?

is dat nog voor ik bij de L op de map aankom of ga ik naar de L en naar Lester om zijn verhaal aan te horen en dan de aandelen kopen ?

Geplaatst:
comment_2088853

fruit andelen tijdens derde missie gaat niet hoger meer dan 25% ipv 50% het is veranderd je moet na 25% fruit verkopen investeren direct in facade tot 33% , ik heb verschillende keren geslapen tot het op + 33% kwam dat is het hoogste

ik had na story 28 miljoen dat normaal na de assassination missies + die 33% van tinkle dat je hem moet leveren in 2.30 min voor mij iets meer dan een miljard zou opleveren en bij mensen die 31 mil hadden na story zouden na assassination missies 1,7 miljard hebben

ik zou voor de 3de iets van een 204 miljoen hebben en die met 31 mil zouden 235 miljoen hebben

dus door nieuwe orde zou ik na de missie iets van 342 miljoen ipv 302 miljoen hebben en die met 31 mil zouden 353 mil

na 4de missie zou ik dan 684 miljoen hebben ipv 604 miljoen en die met 31 miljoen zouden 707 miljoen hebben

na de laatste missie zou ik dan 1.2 miljard hebben en die met 31 miljoien zouden 1.3 miljard hebben

en dan met die lift naar het vliegveld zou ik dan 1.6 miljard hebben en die met 31 miljoen zouden 1,7 miljard hebben

en dan met uitrekenen in totaal zou mij dat 200 miljoen winst opleveren

bij die met 31 miljoen zal het iets meer zijn dan

ps: voor mensen die dit bericht al gelezen hadden , lees dan opnieuw want ik heb het moeten corrigeren ik was 100 miljoen mis na die 3de missie :puh:

Bewerkt: door Variano

Geplaatst:
comment_2090704

Gister de storyline uitgespeeld.. jammer dat het zo snel ging.. wellicht had het leuk geweest als er nu "jaloerse" andere "gangs" op je pad kwamen etc.. :-)

Ik wilde net aan de lester missies beginnen toen ik dit topic zag, dus had deze allen bewaard tot het einde. Heb gister de tweede lester missie gedaan en zit nu al tussen de 200/250 miljoen per speler!

Geplaatst:
comment_2091073

Het merendeel van die aandelen gaan via BAWSAQ of niet ?? Bij mij is die nog steeds offline .... Heb btw de storymode al een poosje uitgespeeld....Als de Bawsaq ooit weer online gaat , begin ik misschien wel overnieuw

Geplaatst:
comment_2091120

hehe nice ;-) zal ook rond dat bedrag zitten straks indien de lester missies klaar zijn..

Zelfs wanneer je alles koopt krijg je dat geld niet op.. :puh:

btw ; je houd toch rekening met de aanpassing he dat fruit maar tot 25% meer gaat en niet meer 50% en na verkopen direct op facade zetten

des te meer kogels je kan kopen en ook dat het geen probleem meer is dat je in crisis zit als je dood ging met zoveel geld , wat is nu 5000 $ nog als je dood gaat als je zoveel geld hebt :puh:

Geplaatst:
comment_2091133

Jup! Moet zeggen dat mijn fruit aandelen stegen naar 51%, ik dacht toen.. wtf.. dat kon niet meer toch? Dus ik snel opslaan en verder slapen, 6 uur vooruit en aandelen weer 25%..

Save game geladen, ook daar weer 25% ipv 50%.. missie opnieuw gespeeld.. (andere savegame geladen..) het werd niet meer 50% of hoger.. jammer :-)

Daarna op facade en 33% extra winst.

Idd, en wanneer je alle gebouwen/bedrijven hebt, krijg je ook daar veel winst uit.. :-)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.