January 1, 201412 yr Omdat mensen altijd graag over zichzelf praten, kunnen jullie hier posten wat jullie goede voornemens zijn voor 2014. Ik zelf heb er geen, maar dat mag de pret niet drukken.
January 1, 201412 yr Nou, ik denk dat het meer bij mij ligt in computeren, maar ik neem het toch echt voor om PAWN te leren, en daarnaast meerdere examens te gaan doen op mijn school. Ik wil ook graag mijn Nederlands verbeteren, meer weet ik eigenlijk zelf niet
January 1, 201412 yr Ik heb het al in dit onderwerp gezegd: Veel gezelligheid en plezierigheid in het komende jaar; daar hoop ik op. Dus het wordt ook mijn voornemen om er zo veel mogelijk naar te streven. Edited January 1, 201412 yr by NicolaB
January 1, 201412 yr Meer bier en sigaretten consumeren. Nog niet de nadelen ervan ondervonden, is het "stoere" mannenpraat of ben je een beetje kierewiet?!? (het kan ook alle 3 ). Edited January 1, 201412 yr by NicolaB
January 2, 201412 yr Meer bier en sigaretten consumeren. Nog niet de nadelen ervan ondervonden, is het "stoere" mannenpraat of ben je een beetje kierewiet?!? (het kan ook alle 3 ). Ach, gelukkig zijn er ook mensen die vrijwillig en ten kosten van zichzelf de schatkist willen spekken, dus laat ze maar lekker roken.
January 2, 201412 yr Meer bier en sigaretten consumeren. Nog niet de nadelen ervan ondervonden, is het "stoere" mannenpraat of ben je een beetje kierewiet?!? (het kan ook alle 3 ). Ik was geboren als een stoere man, daar heb ik geen ''stoere'' mannenpraat voor nodig (al helpt het natuurlijk wel). Overigens heb ik nog geen nadelen ondervonden, uitsluitend voordelen:Y. Ook wil ik dit jaar nog op vakantie en wat andere toffe dingen (blijven) doen..
Omdat mensen altijd graag over zichzelf praten, kunnen jullie hier posten wat jullie goede voornemens zijn voor 2014.
Ik zelf heb er geen, maar dat mag de pret niet drukken.