Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_2204853

Ik wil graag een de Avermedia gamecapture HD II aanschaffen. Nu is het zo dat je via Component op PS3 en via HDMI op XBOX kan opnemen. Nu wil ik de gameplay van de PS3 opnemen via de HDMI, maar ik heb gehoord dat dit niet zo snel mogelijk is. Is hier een oplossing voor om toch via HDMI op te nemen op PS3 zodat het HD-kwaliteit is?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_2204877

Met wat creatieve omwegen is het denk ik wel mogelijk om toch via HDMI op te nemen vanaf je PlayStation 3. Ik moet zeggen dat ik er zelf geen ervaring mee heb, maar dat betekent niet dat het internet er ook geen ervaring mee heeft. Check bijvoorbeeld eens deze link of onderstaande video voor een tutorial.

Geplaatst:
comment_2204881

Ik denk dat je zo iets bedoeld. Het opnemen is sowieso HD, als je dat hebt ingesteld. Wat jij op je tv ziet is dezelfde kwaliteit als die je met een component hebt. Met de setup van het filmpje hierboven kun je opnemen en je game wel in HD spelen.

EDIT:

Ik zie net dat froodoo hetzelfde filmpje heeft gepost. :$ Mijn excuses.

Bewerkt: door supergtagamer

Geplaatst:
comment_2205218

Nee. Btw, je kan in HD recorden via component, maar dan moet je wel een goede computer hebben die op 1080i kan recorden. Die van mij trekt dat al niet eens :7

Bewerkt: door Ezra24rct3

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.