March 19, 201510 yr Laatste tijd liggen er allemaal kerstbomen in of bij mijn appartement hoe kan dit?
March 19, 201510 yr Kan zijn dat je een hacker bent tegengekomen of iemand die hetzelfde als jou had. Dat is een soort 'virus' (kan je PS3 of wat anders niks doen) en dag verspreid zich naar alle mensen in je lobby. Heb je al geprobeerd je gamedata te verwijderen en opnieuw alle updates te downloaden?
March 19, 201510 yr Toevallig had ik dit gisteren ook naast mijn appartement. Waarschijnlijk een hacker. Ik had voor de rest geen hinder aan behalve dat het wat laggy was rond mijn appartement.
March 19, 201510 yr Als dit gebeurt moet je gewoon even switchen van sessie. Dan zou het gewoon opgelost moeten zijn.
March 19, 201510 yr hahaha ik moet altijd we lachen om dat soort wacky shit... en nu in het Nederlands?
March 19, 201510 yr hahaha ik moet altijd we lachen om dat soort wacky shit... en nu in het Nederlands? wacky A word that means 'crazy', as in weird, different from others, silly or funny. 1. You are so wacky! 2. Have you heard of that wacky website?
March 19, 201510 yr hahaha ik moet altijd we lachen om dat soort wacky shit... en nu in het Nederlands? wacky A word that means 'crazy', as in weird, different from others, silly or funny. 1. You are so wacky! 2. Have you heard of that wacky website? serieus opgezocht xd
March 19, 201510 yr hahaha ik moet altijd we lachen om dat soort wacky shit... en nu in het Nederlands? wacky A word that means 'crazy', as in weird, different from others, silly or funny. 1. You are so wacky! 2. Have you heard of that wacky website? serieus opgezocht xd nee
March 19, 201510 yr Tuurlijk, Hackers slaan hun slag weer. Als best kun je die gasten gewoon reporten, en zo snel mogelijk vertrekken. Ik kwam een tijd geleden ook bijna in aanraking met een Hacker, maar hij spawnde voornamelijk makelaardij-borden.
March 19, 201510 yr kerstbomen en makelaarsborden beide al tegengekomen gewoon nieuwe sessie joinen probleem opgelost.
March 20, 201510 yr Tuurlijk, Hackers slaan hun slag weer. Als best kun je die gasten gewoon reporten, en zo snel mogelijk vertrekken. Ik kwam een tijd geleden ook bijna in aanraking met een Hacker, maar hij spawnde voornamelijk makelaardij-borden. Hoe weet jij zo zeker dat het een hacker is? Die borden heb ik ook gehad bij Eclips en toen kon er onmogelijk een hacker in de server zitten (invite only).
March 20, 201510 yr Tuurlijk, Hackers slaan hun slag weer. Als best kun je die gasten gewoon reporten, en zo snel mogelijk vertrekken. Ik kwam een tijd geleden ook bijna in aanraking met een Hacker, maar hij spawnde voornamelijk makelaardij-borden. Hoe weet jij zo zeker dat het een hacker is? Die borden heb ik ook gehad bij Eclips en toen kon er onmogelijk een hacker in de server zitten (invite only). het is toch een virus ding ?
March 20, 201510 yr hahaha ik moet altijd we lachen om dat soort wacky shit... Ik had ook last van kerstbomen, is best klote als je met 4 man vast zit terwijl je net begonnen bent aan een heist...
Laatste tijd liggen er allemaal kerstbomen in of bij mijn appartement hoe kan dit?