Geplaatst: 30 december 200322 jaren Hoe snel ben jij ooit gegaan met de Broken Mod. Ik 242 mph! (das ongeveer 500 kilometer per uur!) Als je een screenshot heb, doe die er dan ook bij
Geplaatst: 31 december 200322 jaren Ik ken helaas geen broken mod want GTA vice city is gecrasht maar is er ook een voor GTA3 , en waar kan ik die donwloaden EDIT door djbob: He joriz ben je met die auto zo naar het water toe gereden dat je er vover vliegt Ik ben djbob hoor!
Geplaatst: 7 januari 200422 jaren Auteur Broken mod , das nix op zich maar een stunt mod voor vice city heet zo !
Geplaatst: 8 januari 200422 jaren Welke knoppen moet je allemaal indrukken?? Als je wilt vliegen enz. :huh:
Geplaatst: 13 januari 200422 jaren Auteur je moet op caps lock drukken als je harder dan 20 mph gaat soms gaat ie dan vliegen emt motor capslock en numpad 9 en 6 gebruiken
Geplaatst: 21 januari 200422 jaren Auteur Alsje een screen wil make , druk je op het moment dat je er 1 wil make op print screen *(op meeste toetsenborden staat Prt Sqr Sys Rq) en open dan paint, en dan op plakken drukke) maar letop , je kan er maar 1 tegelijk!
Geplaatst: 21 januari 200422 jaren Hoe zet je hier een screenshot neer??? Je bedoelt zeker hier in het forum. Plaatje op internet zetten op een server Daarna via de IMG knop als je een post maakt het plaatje in je bericht plaatsen.
Geplaatst: 22 januari 200422 jaren Ik bedoelde op dit forum ja. Maar laat maar ik snap toch niet hoe je het doet
Geplaatst: 11 februari 200422 jaren nee, de cudda mod kan wel in mta wat is de cudda mod?? hoe kan je met een mod in mta???
Geplaatst: 11 februari 200422 jaren Mods zijn niet toegestaan in MTA Als ze er achter komen bannen ze je voor altijd en kan je nooit meer MTA spelen. download gewoon MTA op http://www.gtagames.nl en je hebt geen problemen.
Hoe snel ben jij ooit gegaan met de Broken Mod. Ik 242 mph! (das ongeveer 500 kilometer per uur!) Als je een screenshot heb, doe die er dan ook bij