Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

welk wapen

:) Bij die missie datje lance naar het ziekenhuis moet brengen, moet je als eerste maffia doden,voordatje er veilig langs kunt,welk wapen ken ik het beste gebruiken om die maffia te doden. het moet niet te zwaar zijn, maar ook niet te ligt,ik zoek hiervoor een wapen waarmee ze in een klap dood zijn.

Featured Replies

Het is het handigst om voor datje naar de Malibu gaat ff een sniper te kopen

  • 8 months later...

jah welk wapen moet ik gebruiken? want mij lukt die missie egt bijna nooit :(

ikke zou van veraf een sniper kiezen (Die kan je vinden aan de voet van een brug aan de kaan van het 2 eiland en op een billbord van kaufman cabs bij het cafe van de cubanen)...van digtbij een m4 ofzo die is superfijn voor dat soort missies

ik heb gewoon een keizware gun gepakt het zoveel mogelijk poppetjes kapotgeschoten :puh:

Het is me wel gelukt

Ik heb een vraag hierover:

Ik krijg die mensen wel dood en ik krijg Lance vrij maar het lukt me niet om hem naar het ziekenhuis te brengen

Welke auto moet ik nemen want mijn auto vliegt binnen een paar seconden in brand ?!!?!?!

Keb ut gelijk gehaald...

Met dat grote zware geval...

(Gecheat duz :ph34r: )

:) Bij die missie datje lance naar het ziekenhuis moet brengen, moet je als eerste maffia doden,voordatje er veilig langs kunt,welk wapen ken ik het beste gebruiken om die maffia te doden. het moet niet te zwaar zijn, maar ook niet te ligt,ik zoek hiervoor een wapen waarmee ze in een klap dood zijn.

ik doe de minigun of stubby shotgun

Edited by matt

Ik heb het niet met de motor gehaald maar met de sentinel, maar als je de PCJ 600 pakt en dan meteen limks dat trapje voor de yunkyard opscheurt, van dat dak afrijdt en door nauwe gangentjes gaat kunnen ze je ook niet volgen!

Simpel zat!

ikke zou van veraf een sniper kiezen (Die kan je vinden aan de voet van een brug aan de kaan van het 2 eiland )

:o Die sniper kan ik wel oppakken, maar hoe kom je weer terug op de brug? Ik kan dan alleen nog maar het water inspringen! :huh:

Mijn taktiek:

Volgende items meenemen naar malibu:

- rocketlauncher met +- 8 ammo

- stubby shotgun met voldoende ammo

-een heli.

Zodra je de opdracht hebt gekregen vlieg je met de heli naar het dak van het hoge gebouw voor de junk-yard. Vanaf het dak knal je de meeste groepjes bad-guys af met je rocket launcher. Als alle zichtbaren dood zijn, jump je naar beneden met je stuby in de aanslag. Rennen richting de hangar en onderweg zoveel mogelijk bad-guys afknallen. Nadat je binnen hebt opgeruimd, knal je de mannen nog af die richting de hangar komen rennen en kun je Lance bevrijden.

Nu pak je de sentinel en scheurt volgas de yard af, links af, en in de scherpe bocht voorbij kaufman cabs, schiet je het steegje in. Langs het water rijdt je richting Hyman stadium en vlak ervoor je door de smalle steegjes richting ziekenhuis.

ik met een katapult met papieren propjes nee dat grote zware ding dat ronddraait dan zijn ze in 1 klap dood :lol:

dat grote zware ding dat ronddraait

= Minigun ;)

Nog een tip: Vlak voor het ziekenhuis op de grote weg rijdt er een vuilniswagen vlak voor je de weg op (dat is die weg met die hoge trap en het politiebureau). Mijd die weg dus of pas goed op als je er toch rijdt!

  • 2 weeks later...

er is een trainer waar je van te voren bomme kan plaatse en die met een knoppie af kan late gaan, die heeft un neef van mij.... kzal ff kijke ofkum kan vinde

dan kommie dr makkelijker doorheen :rolleyes:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.