Geplaatst: 8 januari 200620 jaren waarom vallen the traids mij altijd aan? wouzie is toch de baas en ik ben een vriend van hem.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren De traids vallen je aan, omdat je hun mischien wat misdaan hebt(hun dood schieten,slaan Etc.) en daarom vallen de Traids je aan. En als de Traids je gewoon je aanvallen zonder dat je hun iets wat aandoet, is het een mischien een bug.(foutje in het spel) Of mischien hebt je nog missies voor Woozie gedaan, en dan vinden hun CJ nog een minderwaardig persoon, en daarom vallen The traid CJ nog aan. Je kan bugs vermijden door opnieuw te starten, of je sanandreas opnieuw te instaleren. Veel succes!
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Heb je je geld in het rood staan door te gokken in het Triads casino dan vallen ze je volgensmij aan ik hebdit met de mafia want ik had daar gegokt en geld kwam rood te staan en de mafia achter mij aan. Of je hebt een bug.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Auteur ik heb $69420 en ik kan hem niet herstarten omdat ik hem op de ps2 speel.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren ik heb $69420en ik kan hem niet herstarten omdat ik hem op de ps2 speel. Ik heb hem ook op de ps2 maar dat kan start de ps2 zonder spel ga naar je memory card en verwijder SanAndreas.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Auteur en dan terug opnieuw beginnen met het spel? (en voor de duidelijkheid ik heb het over de traids in sf en niet in de missies van wouzie)
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren en dan terug opnieuw beginnen met het spel?(en voor de duidelijkheid ik heb het over de traids in sf en niet in de missies van wouzie) Dan heb je waarschijnlijk een bug en ja dan moet je opnieuw beginnen met het spel maar het kan ook dat je iets gedaan hebt want het spel wordt beinvloedt door de dingen die jij doet. Bewerkt: 8 januari 200620 jaren door gta-liefhebber
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Auteur enkele drive by's heb ik gedaan bij the traids. maar als ik eigen gangleden neerschiet komen ze toch ook niet achter mij aan. enkele drive by's heb ik gedaan bij the traids. maar als ik gangleden van mijn eigen gang neerschiet komen ze toch ook niet achter mij aan.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren enkele drive by's heb ik gedaan bij the traids.maar als ik eigen gangleden neerschiet komen ze toch ook niet achter mij aan. Dat waren er waaschijnlijk een paar teveel en de Triads zijn niet je eigen gang maar vriendendus als je op ze schiet gaan ze op jou schieten want als je op je eigen vriend schiet in het echt dan is ie toch ook niet meer je vriend.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren je had het over de triads in sf? dat waren dan waarschijnlijk vietnamese gangmembers, die zijn id jou vijanden
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren je had het over de triads in sf? dat waren dan waarschijnlijk vietnamese gangmembers, die zijn id jou vijanden Ik heb het spel uitgespeelt en ze schieten niet op mij.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Auteur @friemel:je hebt het zeker over de nang boys? dat zijn ook vietnamezen. Bewerkt: 8 januari 200620 jaren door ballas
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren @friemel:je hebt het zeker over de nang boys?dat zijn ook vietnamezen. Ja daar heeft ie het over.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Het is gewoon, al knal je een paar van elke gang neer, maakt niet uit hoe en wanneer, ze vallen je aan.
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Iedereen valt mij aan in San Andreas. Behalve Grove Street dan a maar hun auto's jat ik ook altijd. Bewerkt: 8 januari 200620 jaren door LucasV
Geplaatst: 8 januari 200620 jaren Auteur de san fiero rifa durft mij niet aanvallen. als ik schiet lopen ze weg.
waarom vallen the traids mij altijd aan?
wouzie is toch de baas en ik ben een vriend van hem.