January 26, 200620 yr Wat is jouw favoriete gang en waarom? AUB niet Grove St. (CJ, Smoke, Sweet, Ryder) of de Triads (Woozie) kiezen, anders kiest iedereen die wel. Ik ga voor Ballas, ik haat die kerels maar ze lopen altijd in groepen en je kan echt lol hebben met hun. Gangs in SA: - Ballas - Los Santos Vagos - Varrios Los Aztecas - Da Nang Boys - San Fierro Rifa
January 26, 200620 yr Hoe heet die gang in pak met AK47 in pak? Ik weet niet hoe ze heten :$ maar ik vind ze echt gaaf
January 26, 200620 yr De Triads zijn het volgens mij. ● TriadsDit is een zeer gevaarlijke driftige gang, en het bevindt zich in Chinatown. Ze worden begeleid door Wu Zi Mu en ze hebben een groot probleem met de Da Nang Boys. Je hoeft maar even in de weg te staan en ze kunnen zichzelf al niet meer inhouden om jou om het leven te brengen. Ze houden erg veel van macht hebben, ze beheren later namelijk ook de Four Dragons Casino. Voor hen moet je gewoon erg goed op je hoeden zijn om even langs hun straat te gaan, en niet denken dat zij niks zijn want dat zijn ze wel. Je kunt ze herkennen aan hun zwarte kleding en ze dragen een best nette kleding voor een gang. Locatie: ChinaTown, San Fierro. Wapens: 9MM, AK47 Kleur: Zwarte kleding. SInds een paar weken zijn de Gangs ook online, je vind ze hier (klik). Edited January 26, 200620 yr by Ruurd31
January 26, 200620 yr Los Santos Vagos-> Ceasar De vriend van Cj's zus. Hem vind ik gaaf Dat zijn de Varrios los Aztecas.
January 26, 200620 yr Dan zou ik ook de Vario Los Aztekas nemen! Die spreekt mij dan het meeste aan ná de Grove Street Families en de Triads. En ook bovendien dat de Grove Street Families een soort bondgenoot met ze zijn.
January 26, 200620 yr Tegen de Vagos, zij zijn goeie tegenstanders en kun je niet zo snel elimineren, maar nu ik ze al vermoord heb en de ballas ook ga ik voor de Varrios en de Triads. Ware tegenstanders vind ik leuker dan debielen die 100 meter naast schieten. Mijn favoriet is de Triads, nette kleren, mooie autos Edited January 26, 200620 yr by Thomas Crown
January 26, 200620 yr Ook de gang van Ceaser,Varios los aztrecas,ze lijken wel op een beetje op Grove St. en ja , je bent toch een beetje verbonden met ze, door de vriendschap van CJ en Ceaser,en ze zijn ok niet heel slecht als tegenstander!
January 28, 200620 yr Die chineesjes, met die zonnebrillen euh, volgens mij de Da Nang Boys Greetz, GTA Vice VIP
January 28, 200620 yr Doe mij maar de ballas die zijn lkker ruig en gevaarlijk dus ik zou het wel een keerte willen proberen.
Wat is jouw favoriete gang en waarom?
AUB niet Grove St. (CJ, Smoke, Sweet, Ryder) of de Triads (Woozie) kiezen, anders kiest iedereen die wel.
Ik ga voor Ballas, ik haat die kerels maar ze lopen altijd in groepen en je kan echt lol hebben met hun.
Gangs in SA:
- Ballas
- Los Santos Vagos
- Varrios Los Aztecas
- Da Nang Boys
- San Fierro Rifa