January 30, 200620 yr Ik een stukkie, heb hem al een paar keer gezien en het blijft leuk! Vooral Kees ( die vrouw ).
January 30, 200620 yr Ja ik heb hem ook gezien, hij blijft leuk. Al heb ik liever de personages van nu, maar dat is smaak..
January 30, 200620 yr Flodder 1 = 1986 Flodder in Amerika = 1992 Flodder 3 = 1995 Als ik het goed heb? Gelezen op Wikipedia Het kan oud zijn maar het blijft leuk Edited January 30, 200620 yr by AmsterdamBoy
January 31, 200620 yr Flodder blijft altijd lachen. Die humor is erg grappig te noemen. Ik vind ze allemaal wel even grappig. Johnny en Sjakie vind ik het grappigst van het stel.
January 31, 200620 yr Hey Shanon, hoe kon je hem zien als je in Beglie woont? Daar hebben ze toch geen nederlandse rtl ?
January 31, 200620 yr Hey Shanon, hoe kon je hem zien als je in Beglie woont?Daar hebben ze toch geen nederlandse rtl ? Misschien wisten hij wel dat Flodder daarvoor kwam. Hij kan natuurlijk ook de wereldschotel hebben, alle kanalen van de hele wereld bekijken. Ontopic: Flodder ken ik totaal uit mijn hoofd, alle fragmenten. Als je ergens overbegint kan ik het zo naspelen. Ik ben gek van Flodder, Flodder 2 heb ik laatst ook opgenomen. Ik heb hem alweer 3 keer gezien. Ik vind het gewoon echt leuk en altijd erg lachen. De leukste momenten vind ik dat ze de Plaza zijn uitgegooit en in het park overnachten. Ma Flodder onze enige echte gevoelige mens, wordt wakker en gaat lekker tandenpoetsen in Central Park. Dan zien ze een Hot Dogg kraampje en die stelen ze, Jhonny en Kees praten elkaar altijd hetzelfde, echt grappig. Ik raad hem je aan
February 1, 200620 yr Vooral dat stukje waar Zoon Kees Flodder in zo'n douche plek zit waar naakte vrouwen zitten te douchen.
February 1, 200620 yr Vooral dat stukje waar Zoon Kees Flodder in zo'n douche plek zit waar naakte vrouwen zitten te douchen. Of als hij kijkt als ze aan het tennisen zijn En in het park gingen ze vechten en toen sloeg kees ( Meid ) met haar...... ik zeg maar niks, maar hij had bij
February 3, 200620 yr Vooral dat stukje waar Zoon Kees Flodder in zo'n douche plek zit waar naakte vrouwen zitten te douchen. Echt leuk hé? Dat is in Flodder 3, 25 Jaar Zonnedeal. Die is het minst leuk van alle, in Amerika stelen ze zo'n hottdog kraam . Verder spelen wij op school vaak delen uit Flodder na. Bijvoorbeeld dit, dat Sjonnie/Johnny en Jolanda in een BX Sport op de vuilnisbelt staan (Flodder 1). Sjonnie: Wat vind je van mijn wagen? Jolanda: Mooi, hoe kom je eraan? Sjonnie: Gekregen van de buurman. Jolanda: Op een eerlijke manier? Sjonnie: Zie ik eruit als een boef? Jolanda: Je ziet er goed uit voor een boef . Paar tellen later: Sjonnie: Op zo'n moment als nu, die zonsondergang. Gebeurt er wat, hier van binnen. In wezen ben ik een heel gevoelig mens. Allemaal geinige stukjes, dat in die garage kan ik ook zo naspelen.
February 4, 200620 yr VooraAllemaal geinige stukjes, dat in die garage kan ik ook zo naspelen. Haha, dat geloof ik best ja, . Weer een legendarische opmerking van Ruurd16, samen met ''Kast, met Kerel'' zie HIER... LOL
February 4, 200620 yr Vorige week was Flodder In Amerika op de TV. Echt zo hard lachen he .. Bijv. in dat ene stukje : Crimineeltjes :What The Fuck Are You? Sjonnie : I am Sjonnie , this is my family , And wy are from Holland ... Crimineeltjes : Hahahaha , Sjonnie , you never see Holland again. En dan komt er een vechtpartij ... Dan gaan ze naar die man.. En dan zegt die: Man :I've give u a drink Ma : Een drink!? Jongens inpakken!
Wie heeft hem gezien zondag??
en hoe vond j'm?