Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Saint Mark's Bistro

Geplaatst:

je moet eerst naar de vlieghaven rijden dan moet je met je vliegtuig naar de zee en in de zee is liberty sitty!!!!!!!! :bonk:

Featured Replies

Geplaatst:

wat is daar nu moeilijk aan gewoon vliegen en dan kom je automatisch in liberty city :Y

Geplaatst:

Hij zegt niet dat het moeilijk is, maar dat het raar is dat je opeens in Liberty City bent als je bij het gele puntje/blibje bent aangekomen. Ikzelf vind dit ook wel wat raar, maar Rockstar had waarschijnlijkj geen zin om er zoveel moeite in te steken om een langere cutscene te maken. Bovendien hadden ze dan waarschijnlijk ook een veel groter stuk van Liberty City in San Andreas moeten stoppen, wat eigenlijk onnodig werk is.

Geplaatst:
je moet eerst naar de vlieghaven rijden dan moet je met je vliegtuig naar de zee en in de zee is liberty sitty!!!!!!!! :bonk:

Volgens mij is het idee erachter, dat de zee tussen Liberty City en San Andreas in zit, een soort oceaan ofzo. Net als dat wij de oceaan over moeten steken om in Amerika te komen. :)

Groeten BaasBart :cya:

post-8876-1192888457.gif

Geplaatst:

Ze konden niet heel LC in SA zetten dat zou te veel werk zijn daarom hebben ze er maar een deel ingezet, dus als je er dan natoe zou vliegen zou je zien dat ze het niet afgewerkt hadden daarom kom je in een cutscene terecht.

Geplaatst:

Neej ik las ergens dat het spel vol zit met kamertjes die verschillende lokaties zijn. Bv LC is een ook gedeelte in de lucht ( je vliegt door het hokje heen en je bent direct in LC ) . Zo kan je na die missie ook nog naar LC gwoon in t juiste gebied vliegen :puh: De lucht scheint er vol mee te zijn . :{:Y

Geplaatst:

Dat is helemaal niet van LC.... dus ik heb gelijk.

Geplaatst:

Het was ook véél te mooi om waar te zijn.

:ch:

Geplaatst:

Srry maar ik vind het raar dat liberty city :N:schater:

Probeer het na de missie nog is.... KAN NIEJ!!!!

srry allemaal

Ik heb het geprobeerd bij een vriend op de X-Box en daar kon je weer trug r* heeft iets raars gedaan met de game

Bewerkt: door Black

Geplaatst:

Je kan er na de missie nog wel heen, maar dat is helaas niet (op een normale manier) mogelijk. Je kunt er komen via het Hidden Interior versum, via een omweg. Eigenlijk is het de moeite niet eens waard, vind ik. In feite is het gewoon een interior die in principe niet eens goed afgewerkt is, aangezien het grootste gedeelte unsolid is.

Geplaatst:
:bier::D Julio hoe kom je aan die info kan het nergens vinden was ernaar op zoek :bonk:
Geplaatst:

Ze hebben Liberty City er louter in gezet voor deze missie, overigens snap ik het nut van dit hele topic niet maar dat kan natuurlijk ook aan mij liggen.

Zoals BaasBart al zegt, het is gewoon een soort oceaan tussen de twee steden. Het is inderdaad wel een béetje vreemd dat je geen land ziet op de radar, en in de cutscene land, maar niet alles kan perfect zijn hoe goed Grand Theft Auto San Andreas ook is.

Neej ik las ergens dat het spel vol zit met kamertjes die verschillende lokaties zijn. Bv LC is een ook gedeelte in de lucht ( je vliegt door het hokje heen en je bent direct in LC ) . Zo kan je na die missie ook nog naar LC gwoon in t juiste gebied vliegen. De lucht scheint er vol mee te zijn .

Dit staat volgens mij ook wel bekend als de Blue hell, je kan er komen via de Blue Hell. Een nadeel is wel dat Liberty City dan niet 'Solid' is, met andere woorden, je kan er niet op lopen maar je zakt 'door' de grond. Je hebt dus je Jetpack nodig.

Geplaatst:

Maar die Jetpack werkt niet omdat Liberty City zo hoog ligt.

Dus dan moet je de Unlimited Heigt Jetpack code ofzo invoegen,

maar daar heb je wel ARMAX voor nodig.

Geplaatst:

Ja het is raar.{net als dit topic}

Ten eerste snap ik het nut van dit topic niet.

Ten tweede van de missie niet.

Ten derde waarom niet door een cutmissie in liberty City komen inplaats van zelf erheen te vliegen?

Niet nuttig naar mijn mening.De missie is overigens veels te snel voorbij,en dus konden ze er wat extra dimensie eraan geven.

Geplaatst:
Neej ik las ergens dat het spel vol zit met kamertjes die verschillende lokaties zijn. Bv LC is een ook gedeelte in de lucht ( je vliegt door het hokje heen en je bent direct in LC ) . Zo kan je na die missie ook nog naar LC gwoon in t juiste gebied vliegen. De lucht scheint er vol mee te zijn .

Dit staat volgens mij ook wel bekend als de Blue hell, je kan er komen via de Blue Hell. Een nadeel is wel dat Liberty City dan niet 'Solid' is, met andere woorden, je kan er niet op lopen maar je zakt 'door' de grond. Je hebt dus je Jetpack nodig.

Gvd, moet je het nou expres fout zeggen het is de hidden interior world. Liberty City is voor een deel wel solid de weg voor St. Mark's BIstro en Bistro zelf ook. Je kan er wel naartoe komen zoek maar naar de topic uitleg: Hidden interiors en blue hell (moet nog steeds gepinned worden zo te zien :puh: )

Geplaatst:

Bleu hell????? hoe kom je daar??? sorry dat ik dat vraag.....

ik heb de zoekfunctie wel gebruikt maar scrollde er ff snel door heen

Bewerkt: door Black

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.