Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ik wil graag dat jullie stemmen als er positieve stemmen zijn , dan koop ik het spel.

Gun 35 members have voted

  1. 1. is het een tof spel?

    • ja, héél tof
      25%
      8
    • gewoon leuk
      51%
      16
    • beetje tof
      12%
      4
    • nee, helemaal niet
      9%
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Het spel is in het begin wel leuk, maar als je de story-line afgemaakt is er niet veel meer te doen

Killerfist slaat de spijker op zijn kop, na de story line te hebben gefinished is er niet veel meer aan, dus wel een cool spel maar dan wel voor 1x.

ik hoor van veel mensen dat die storyline in 10 uurtjes uitgespeeld is en dat het daarna vet saai is :)

ik heb hem een uurtje gespeeld maar vond het echt saai :-(

:cya:

  • Author

ow, ok dan koop ik hem niet, maar weet er iemand nog een spel dat eigenlijk ongeveer net het zelfde is als gun maar dan nog vele toffer?

GTA San Andreas, het speelt zich alleen af in de jaren 90 van de 20ste eeuw en niet in 1850 :)

ojah en de paarden zijn vervangen voor auto's

:cya:

Edited by Dikbuik

  • Author

dat spel heb ik al, maar ik wil iets met paarden

Horse Racing Manager mischien iets voor jou? :puh:

hier een Review :puh:

Heel leuk spel met paarden, mij nichtje is er verslaafd aan :puh:

Gewoon een leuke, vermakelijke game.

ow, ok dan koop ik hem niet, maar weet er iemand nog een spel dat eigenlijk ongeveer net het zelfde is als gun maar dan nog vele toffer?

Bof jij even, er komt een game aan die naar mijn idee hartstikke vet word. Hij heet Call of Juarez en hij speelt zich net zo als GUN ook af in het wilde westen, ik heb al een paar screens gezien en hij word vet. Ik wacht er ook op, hij komt over een paar dagen uit geloof ik. Je kan eventueel ook een demo downloaden. Check >hier< wat screenshots, en download >hier< de demo. En bekijk >hier< een preview van de game. Hij zal in de loop van de maand uitkomen denk ik.

En GUN zelf het is een best leuk spel ook al is hij wat kort, ik heb hem 2 keer uitgespeeld en ik vind dat er best een leuke verhaallijn inzit met leuke missies. Als je hem wil kopen kun je nog even wachten totdat de prijs wat beter is, ik zou dan eerst Call of Juarez kopen.

gun is gewoon veel tekort. het idee was gtasa na te bootsen maar dan een eeuw ofzo terug. het is de bedoeling om de storyline uit tespelen en dan de extra missie's uitspelen. zoals paarden terug naar de boerderij brengen en die wolf neerknallen.

  • 4 weeks later...

ik vind het gewoon leuk aan het begin is het wel leuk, maar later gaat het vervelen.

Ik heb het spel Gun op de Playstation2.

En in het algemeen is het een leuk spel.

Maar zoals iedereen al zegt is er niet veel meer te doen zodra je hem hebt uitgespeeld.

Dat is het enigste nadeel.

  • 4 weeks later...

kheb gun voor xbox gespeeld bes wel tegek spel vooral met paarden rijden enz. heel leuk gemakt en mooie animaties

Het spel is idd heel leuk. Het is wel hard, en het duurt niet zo lang. De laatste eindbaas is wel heel moelijk, maar het was me gelukt :) . Je kan idd niet heel veel doen als je dat gehaald hebt, maar ik vond het spel zo vet dat ik gewoon de hele tijd met m'n paard door de woestijn bleef rennen, dat blijf gewoon echt vet :Y Het is niet zo groot als gta, maar zeker waard om te kopen ;)

  • 1 month later...

NIET kopen this echt wel een leuk spel hoowr geloof me paard rijden schoeten enzo, maar je hebt in 1 dag uitgespeeld, en de wereld is heel erg klein...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.