Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Derde oefening vliegles

Ik ben nu met de vlieslessen bezig, bij de derde les moet je opstijgen en door de ringen vliegen, dit is al een paar keer gelukt maar toch staat er dan 0% en failed. Wat doe ik verkeerd?

ps ik weet dat deze vraag al vaag voorbij is gekomen, maar daar is geen duidelijk antwoord op gekomen.

laats kevin

Featured Replies

Misschien doe je er te lang over?

  • Author

denk het niet, bij tijd staat zelfs 0% dus er is iets fout maar wat.... moet je je rudder verplicht gebruiken?? of op een andere spiciale manier die bocht nemen??

laats kevin

Wat ik denk dat je verkeerd doet is dat je bijv een ring over hebt geslagen. Zou dat het kunnen zijn?

denk het niet, bij tijd staat zelfs 0% dus er is iets fout maar wat.... moet je je rudder verplicht gebruiken?? of op een andere spiciale manier die bocht nemen??

laats kevin

Nee, je kunt het zonder rudder doen. Ik heb hem zelf met 1st person view (wijzigen met SELECT) gedaan, dan is het duidelijker om te zien of je hem haalt.

Na iedere rind ff op de radar / map kijken of de gele marken van de ring weg is, dan weet je zeker dat je hem gehad hebt.

Als je er 1 mist hoef je niet te draaiien en er alsnog doorheen gaan: dat kost te veel tijd en kun je beter overnieuw beginnen.

die 3e van vliegles is haast niet te hale man :angry:

die 3e van vliegles is haast niet te hale man :angry:

Die 3de is ram easy, als je de 4e moet doen moet je 'tzelfde doen + landen weer op landingsbaan dus SUC6!!!

:o Sorry maar waar nemen jullie vlieglessen?

Laterzzz allardos

Ram een paar keer op select zodat je vanuit de neus van het vliegtuig kijkt dan gaat het veel gemakkelijker.

Op je minimap kan je aan de driehoekjes zien of je nog meer moet dalen of stijgen.

hoeveel lessen zijn er bij vliegschool??

  • Author

Smooth je had gelijk, ik miste denk ik gewoon een ring, hij is eigelijk best makkelijk haha. bedankt

laats kevin

1st-person is egt heeel chill

gisteren een uur zitten vloeken omdat ik zelf niet kon opstijgen (zat altijd op L3 te rammen ipv R3 ... djeezis) en toen ik dat dan eenmaal doorhad heb ik al de missies gehaald op iets meer dan 30 minuten :puh:

first person view, en dan is het een makkie!

Makkie Hard vliegen als je te sloom bent staat er overal 0% dus ..

<_< :(:)

heb die op me gemakt gedaan en was er ruim door

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.