November 12, 200421 yr ik heb het spel al bijna uitgespeelt jammer genoeg, maar ik vraag me af waar ik de minigun kan vinden?
November 13, 200421 yr He bij die plaatje heb je een sniper achter je garage in SF. Maar bij mij heb ik niks hoor. Moet ik eerst soms een bepaald iets gedaan hebben zodat hij bij mijn savehuis komt?
November 13, 200421 yr ja volgens mij moest je eerst alle 50 snap shots hebben gevonden./ en dan krijg je wapens bij je save huis in san fier0
November 14, 200421 yr Heb jij ze allemaal? Wat moet ik precies fotgraferen? Wat is wanneer een snapshot?
November 16, 200421 yr Author nou lekker makkelijk , ik moet overal naar elke ding gaan zoeken , kost teveel tijd, niet dat het erg is , maar gewoon weet niemand het gewoon snel antwoord, dus bijvoorbeeld op die en die plek
November 16, 200421 yr ik weet hem te liggen! http://hem.bredband.net/708145/weapons.html en dan bij miniguns kijken Edited November 16, 200421 yr by gta player
November 16, 200421 yr ik weet hem te liggen!http://hem.bredband.net/708145/weapons.html en dan bij miniguns kijken Lekker nutteloos! Die site had ik dus al opgegeven :S Voortaan maar eventjes opletten he?! En Thuig kai.. Als je dit al TE veel werk vind en TE moeilijk..... Hou dan maar op met het spel.... makkelijker dan dit wordt et niet
December 8, 200421 yr is de minigun goed ik heb hem namelijk nog nooit gehat denk ik :o Geen Idee :o Ik heb em ook nog nooit gevonden..
December 8, 200421 yr op het treinspoor van sf naar lv ligt nog in sf op een bruggetje boven het treinspoor een minigun
January 10, 200521 yr Er ligt er ook 1 in het huis van Torento. Waar je die missie moet doen dat je moet racen met een monstertruck. Er ligt daar ook een Hitte zoekende Rakketenwerper, een gewone Rakketenwerper en een vlammenwerper.
ik heb het spel al bijna uitgespeelt jammer genoeg,
maar ik vraag me af waar ik de minigun kan vinden?