Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

save houses

Zou het niet gaaf zijn dat je je eigen meubels kun laten leveren (of stelen in een ander huis tijdens rooftocht) en zo je huis kunt opknappen? En verschillende soorten patronen van vloer en zo.

Save house 43 members have voted

  1. 1. Vinden jullie dit een goed idee

    • ja
      78%
      33
    • nee
      14%
      6
    • geen mening
      7%
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Ik denk dat je hiermee te veel mogenlijkheden toevoegt aan het spel, en zo de missies en de buitenwereld waar het bij grand theft auto om draait afzet. Bij GTA zul je niet veel binnen zitten, maar vooral "on the streets" actief zijn.

Je huis inrichten is dus niet wat ik van een volgende gta zou verwachten. Wel als je bijvoorbeeld maar een enkel huis per moment kan bezitten.

Het zou leuk zijn als elk savehouse een aparte interieur heeft. Maar dat je je eigen meubels kan bestellen, hoeft van mij niet. Anders gaat het een beetje erg op de sims lijken. Ik heb niks tegen de sims (ik speel het zelf soms ook), maar Rockstar kan zijn energie beter in iets anders steken in het spel. Maar het zou dus wel leuk zijn als elk huis een andere interieur heeft.

Het Zou leuk zijn, maar dat gaan ze niet doen. Het draait allemaal om de buitenwereld hé :)

Het zou leuk kunnen zijn ... maar het wordt dan teveel The Sims

Ik heb geen mening want als je meubels kan bestellen dan lijkt het meeer op andre spellen zoals de andre al zeiden.Het zou wel leuk zijn als elk huis een ander interieur heeft maar het mag niet teveel op andre spellen lijken.Het blijft natuurlijk toch maar 18+ :)

Zou wel vet zijn, net als in scarface een geheel imperium opbouwen ^^

In GTA SA haden meerdere huizen hetzelfde interieur dus dat alle huizen een ander interieur hebben zou wat realistischer zijn

Het zou leuk zijn dat ze voor elk savehuis een ander interieur zouden maken. Hierdoor krijg je lekker variatie in de huizen, ik zelf vind het namelijk erg irritant als je steeds in hetzelfde huis komt. Dit heb je bijvoorbeeld met 'The Godfather' heel erg, hier is bijna elk huis hetzelfde van binnen, dat word dus erg saai.

Ik vind het weer wat overdreven om allemaal dingen voor je huis aan te schaffen, in San Andreas heb je een mooie kledingkast en aardig wat ruimtes waar je even in rond kunt kijken. Maar om zelf je hele huis in te richten lijkt me niet leuk en past ook niet bij Grand Theft Auto. Zo'n huis is voor het verkleden en voor het saven, de rest van de tijd ben je toch meer in de buitenwereld.

Wel lijkt het me leuk (zoals je in de hoofdpost zegt), dat gestolen spullen in je eigen savehuizen komen. Steel je dus een keer een schilderij, dan zou het wel leuk zijn om die ook weer tegen te komen in je eigen huis. Maar verder hoop ik niet dat Rockstar hier te veel aandacht aan gaat besteden.

Ja, zou wel leuk zijn, dan kan je eerder een droomhuis hebben.

Maar hier zijn wel veel topics over dingen die leuker en realistischer zijn, maar vele leuke dingen nemen dan ook nog eens tijd. En dan gaat het spel misschien wel eens te lang gaan duren en wordt het irritant...?

Mij lijkt het een leuk idee dat dat kan, want nou kan je niet veel met een savehouse wat helemaal tot de bovenverdieping is ingericht. Ik hoop dat dat kan. Maar nog even wachten en dan weten we het

Lijkt me best leuk maar kan R* dat wel maken?

Lijkt me best leuk maar kan R* dat wel maken?

kan R* iets niet maken dan?????

verder zou ik 't ook teveel op de sims vinden lijken, dus gewoon elk savehouse een verschillend interieur

Het zou leuk zijn als elk savehouse een aparte interieur heeft. Maar dat je je eigen meubels kan bestellen, hoeft van mij niet. Anders gaat het een beetje erg op de sims lijken. Ik heb niks tegen de sims (ik speel het zelf soms ook), maar Rockstar kan zijn energie beter in iets anders steken in het spel. Maar het zou dus wel leuk zijn als elk huis een andere interieur heeft.
Ben ik volledig met je eens! Ze moeten de sfeer van gta niet verpesten!

Van mij mag het! Maar ik zal het niet echt gebruiken want ik ben toch meestal buiten de wereld aan het verkennen. Maar het is wel leuk om te laten zien aan vrienden die langskomen van; Kijk, Zo ziet mijn savehouse eruit!

Gratz,

Boris H.

Ik vind ’t wel een goed idee, alleen moet het niet te uitgebreid worden. Zo als hier al een aantal keer is gezegd, bij GTA ben je helemaal niet zo bezig met het interieur. ’t Is meer voor even voor het spel op te slaan en hopla, je bent weg. Maar iets meer functies (buiten een game console in je huis zo als in San Andreas) is natuurlijk wel mooi meegenomen. Een TV/ radio die aan kan (waar je wat nieuws hoort, muziek kan luisteren), op de bank uitrusten als je bezig bent in een missie (levens worden dan verhoogd) en zo kan je wel wat extra’s bedenken. De enige eis die ik echt belangrijk zou vinden is dat elk huis anders is qua interieur.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.