Posted December 28, 200618 yr comment_568697 Ik heb Rainbow Six: Vegas (PC versie) en ik vraag me af of je even snel dood gaat met een bloot bovenlichaam, als iemand met kleding ? ik had namelijk ergens iets gelezen, dat dit niet uit maakt, klopt dit ?
December 28, 200618 yr comment_568718 een vriend van me heeft het spel ook ik zal hem wel een keer ff vragen dan post ik het wel
December 28, 200618 yr comment_568782 Het gaat om de kogelvrije vesten ect. die je aan hebt, niet om de kleding .
December 28, 200618 yr Author comment_568815 Het gaat om de kogelvrije vesten ect. die je aan hebt, niet om de kleding . dus als ik het goed begrijp, ben je met kogelvrij vest beter bescherm, dan zonder ?
January 13, 200718 yr comment_584494 ik kan geen cheat vinden voor de pc wie kan mij helpen ik heb cheat nodig
January 14, 200718 yr comment_586068 Kijk eens op http://www.cheatplanet.com Edit: Typfoutje in link, nu Fixed Edited January 14, 200718 yr by Follow
January 14, 200718 yr comment_586075 Of kijk hier. Er staan alleen tips,die site is betrouwbaar want ik haal mijn cheats ervan af.Mogelijk kunnene er later cheats opstaan IB
February 28, 200718 yr comment_622462 Ik heb gisteren rainbow six vegas gekocht maar hij is moeilijk het eerste level al kan iemand me tips geven. Edited February 28, 200718 yr by Jowx Topictitel aangepast
February 28, 200718 yr comment_622481 Ik heb gisteren rainbow six vegas gekocht maar hij is moeilijk het eerste level al kan iemand me tips geven. Ik heb het spel zelf niet, maar het eerste wat ik je aanraad is vooral om de walktroughs te bekijken. Daar wordt de missie meestal uitgebreid behandeld, en je krijgt er tips bij. Er wordt vermeld wat je juist niet, of juist wel moet doen. Wellicht dat je de tips die je krijgt voor de 1e missie wel goed kan gebruiken voor de overige missies. Ik heb hier een 'game guide' gevonden voor je. (Volgens mij moet je je wel registreren.) Hij houdt onder andere het volgende in: Basic - Basis gameplay. Equipment - Info over je untrusting. (Wapens etc.) Campaign - De 'storyline' missies. Secrets and tips - Geheimen en tips. Anders heb ik hier nog een walktrough.
February 28, 200718 yr comment_622547 Kan je het eerst lvel niet overslaan want ik kom niet verder bij de mijnen want die gabriel (teamlid) werd doodgeschoten. Aan de walktrough heb ik niks.
February 28, 200718 yr comment_622597 Die 'walktroughs' kunnen je zeker en vast helpen, als je ze eerst en vooral eens doorleest en met je browser (zodat je, terwijl je RSV speelt, even kan switchen, ALT + TAB, om nog eens alles door te lezen. Let op! Zet RSV wel op pauze . Overigens weet ik niet, ik heb zelf geen RSV, kan je misschien even de 'root-directory', waar je RSV hebt geinstalleerd, bekijken of daar geen savegame inzit. Indien dit het geval is, kan je de savageme uploaden en kan een lid de missie voor jou behalen .
February 28, 200718 yr comment_622752 Ik heb nu een trainer gebruikt en patch 1.04 geinstaleerd maar die trainers werken voor GEEN meter. Misschien staat het in de readme die ik hierbij doe maar ik zie er niks bij. Download
March 3, 200718 yr comment_625474 Stop de trainer in de map waar het spel geinstalleerd is, start daarna het spel op en met alt+Tab terug naar je bureaublad en start dat de trainer op. Werkt gegarandeers als je de juiste versie van de trainer (+spel) hebt (Update met Patch).
August 27, 200717 yr comment_763653 NEED HELP Ik speel rainbow six veagas voor de ps3 en speell het vaak maar ik zie mensen die op het dak komen ik weet dat ze dit via kratten doen (glitches) maar ik weet niet hoe ik op die krat kom kan iemand mij helpen ? Of weet iemand nog een andere glitch in het spel dan hoor ik het graag Edited September 5, 200717 yr by 2fast{0}
Ik heb Rainbow Six: Vegas (PC versie)
en ik vraag me af of je even snel dood gaat met een bloot bovenlichaam, als iemand met kleding ?
ik had namelijk ergens iets gelezen, dat dit niet uit maakt, klopt dit ?