Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_779268

Op zich niet zo'n moeilijke truc. Je zoekt de .txd op die je wilt verplaatsen, allereerst zoek je deze dus op met IMGTool en export je hem. Eventueel open je de .txd met TXD Workshop en verplaats je het desbetreffende stukje afbeelding als .bmp naar een map. Nu open je de andere .txd, waar je hem heen wilt. Ook deze kun je eventueel weer openen met TXD Workshop. Je vervangt de bmp, en vervolgens vervang je de txd naam naar de naam van de allereerste .txd. Vervolgens vervang je hem. ;)

Mocht er nog iets onduidelijk zijn, hoor ik het graag.

Geplaatst:
comment_779811

Wat misschien makkelijker is, is om met bijvoorbeeld GTA Place Manager de coördinaten te checken van de plaats waar je het nieuwe bord wil hebben staan. Vervolgens voeg je in de desbetreffende IPL een regel toe met die coördinaten. De modellen/textures zelf hoe je helemaal niet te veranderen; je moet er alleen voor zorgen dat ie het object op een bepaalde plek spawned.

Zo blijven al de originele borden ook hetzelfde.

Ook kun je met MEd dacht ik direct objecten kopieren, zodat je niks meer met de IPL hoeft te doen; dit weet ik alleen niet zeker en kan ik je niet verder mee helpen.

Bewerkt: door K.O.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.