April 3, 200421 yr mijne is nu 36 sec....met de faggio zo'n scootertje daar kan je dat ver goed met doen op de langste landings/opsijgbaan van escobar internation airport... ik vind het wel "Bulten Leip" B) B)
April 4, 200421 yr hahaha..hier is al een poll over maar zoals gezegd..die van mij is 124 seconden.. :lol:
April 4, 200421 yr hahaha..hier is al een poll overmaar zoals gezegd..die van mij is 124 seconden.. :lol: dat is echt vet veel!! Met welk voertuig heb je dat gedaan???
April 5, 200421 yr Je moet de wheelie op het vliegveld doen man! Daar heb je een lange weg! :lol: Uh..hum....dat zei ik ook net :lol:
April 29, 200421 yr Xamber,Apr 4 2004, 05:47 PM] met een scooter en dan op het vliegveld zijn dat die langzame dingen?? die bij het begin van vice city klaar staat als je een nieuw spel begint daarbij kent? daar kan ik geen wheelie meedoen
April 30, 200421 yr Author tuurlijk wel...je moet het gewoon kunnen....niet de hele tijd 6 of I inhouden maar gewoon steeds kleine tikjes...dan moet het wel lukken...maar de achterkant mag NIET op de grond komen
May 3, 200421 yr Hahahaha, mijn langste wheelie is ehh ik denk zon 5 seconden, maar hoe kun je dat meten dan??
May 3, 200421 yr Dat kan je niet meten dat zie je vanzelf. En anders moet je ff op Escape drukken, en dan naar Stats gaan, daar staat het wel ergens.
December 7, 200421 yr Baffie hoe flik je dat? ================ Mijn langste wheelie is 5uur en 11min en 08 sec. Als je wheelie tegen bosjes aan maakt en je taped je controller goed in is het een kwestie van wachten (misschien onduidelijk) kijk op GTAGames.nl hoe het moet-staat er vast wel
December 8, 200421 yr Ik sta helemaal verbaasd van jouw weelie, maar mijn stoppie heb ik met een Faggio gehaald op het vliegveld, je moet gewoon met een scooter van de ene hoek helemaal naar de andere hoek rijden, als je geluk heb ga je héél langzaam en je moet proberen je scooter recht te houden. Dan moet het zeker lukken om op z'n minst de minuut te halen.
mijne is nu 36 sec....met de faggio zo'n scootertje daar kan je dat ver goed met doen op de langste landings/opsijgbaan van escobar internation airport...
ik vind het wel "Bulten Leip"

B) B)