November 25, 200718 yr ik heb San Andreas weer geinstaleert maar nu wil ik weten hoe je op mensen moet richten dan bedoel ik niet het richten van gewoon maar met een groene schietschijf hoe doe je dat?
November 25, 200718 yr Ik heb san andreas ook nog maar net, Maar of ik ben echt noob of je kan niet richten met SA,PC. De manier van richten die jij bedoelt is van de xbox en ps2 Versie.
November 25, 200718 yr Dan moet je bij contols, Joystick instellen @ bigM, die functie is ook intestellen op de pc, maar dan kan je met je muis een stuk minder. maar daar weet ik ook niet alles van. Edited November 25, 200718 yr by m.r.gido
November 25, 200718 yr Idd moet je dan 'Joypad' instellen i.p.v. 'Keyboard + Mouse', maar als je geen joypad / gamepad hebt kan je het camerastandpunt niet meer draaien met de muis, dit kan een groot nadeel zijn. Maar door daadwerkelijk een gamepad te gebruiken is dit probleem er niet, gebruik dan wel een gamepad met 2 analoge sticks.
November 26, 200718 yr Ja, dit kan zonder gamepad. Enige nadeel is (wat KoE beschreef) is dat je dan niet meer de camera met de muis kan bewegen. Als je een joypad zou hebben kun je de camera wel bewegen.
November 26, 200718 yr Gewoon de controls op ''joystick'' zetten en dan alles naar je toetsenboen configureren
November 28, 200718 yr De camera bewegen niet (muis bewegen heeft geen zin), maar klikken wel. Er is nooit gezegt dat de muis het niet meer deed. Dit zei ik: Enige nadeel is (wat KoE beschreef) is dat je dan niet meer de camera met de muis kan bewegen. Ik zei niet dat de muis het niet meer deed
November 28, 200718 yr Author en krijg je dan de groene? hoe moet je dan de gewone doen? (zonder het weer te veranderen..) Edited November 28, 200718 yr by superjetze
November 28, 200718 yr en krijg je dan de groene?hoe moet je dan de gewone doen? (zonder het weer te veranderen..) Kun je dat niet gewoon uitproberen??? Ik heb dit probleem ook zo opgelost. Dan Krijg je gewoon het zelfde te zien als op de ps2 en xbox. Dus try it now
November 28, 200718 yr Dan krijg je het groene ja... En dan krijg je op de PS2 versie weer het gewoon richten door de joystick te bewegen, maar ik weet niet zeker of dat ook zo op de PC versie zo is.
ik heb San Andreas weer geinstaleert maar nu wil ik weten hoe je op mensen moet richten
dan bedoel ik niet het richten van gewoon maar met een groene schietschijf
hoe doe je dat?