Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_830678

ik heb de bigbob mod geinstalleerd en die werkt nu wel, maar weet iemand hoe ik hier voetuigen in krijg. ik zie wel dat hij open is maar ik weet niet hoe ik auto's hier in krijg.

Featured Replies

Geplaatst:
comment_830688

Waarschuwing: Alle ontploffingen die in de lucht plaatsvinden met behulp van de Big Bob mod, zijn geheel eigen risico.

Je kunt op verschillende manieren erin komen, maar de packer is de beste manier denk ik. Eventjes goedzetten, wagen goedzetten en een kwestie van de juiste snelheid aannemen en goed over de packer gaan. Denk er wel aan, wat ik hierboven ook al zei, dat je moet uitkijken met het schuiven van voertuigen zodat deze kan ontploffen. ;)

Geplaatst:
comment_830761
wat is de Big Bob mod eigenlijk.

en waar kan je het dowloaden

De Big Bob mod is een mod die de CargoBob verandert in een grotere en bredere CargoBob waardoor je auto's en motors etc. kunt vervoeren, een opgetunede versie zeg maar. De mod kun je hier downloaden. Veel plezier met je Big Bob :)

Geplaatst:
comment_831417

Ik heb ook wel eens die Andromada mod geïnstalleerd, maar altijd nadat ik opsteeg, ontplofte ik in de lucht wat door het schuiven van voertuigen komt. Vrijwel elke mod geeft deze problemen die met zo'n soort oplossing komt, dat komt omdat de GTA San Andreas Engine twee voertuigen in/op elkaar niet ondersteund. ;)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.