January 11, 200818 yr Mr. Whoopee back? In elke Gta vanaf nu toe is de Mr. Whoopee beschikbaar. Denken jullie dat de Mr. Whoopee ook in Gta IV beschikbaar zal zijn? Zelf denk ik van wel, alleen zal hij dan mischien een andere naam hebben. Dan zal hij waarschijnijk weer iets met 'Ice Cream' heten net zoals in Gta 1. Het is wel grappig dat muziekje wat er uit de Mr. Whoopee komt, hopelijk ook in IV! Het zal ook een leuke toevoeging zijn al kun je zelf ijs kopen als hij aan de weg staat. Kortom, het zou leuk zijn al zien we hem weer terug in Liberty City! Hopelijk zal Rockstar dan weer met iets anders leuks komen... In plaats van de ..... en de ..... op de Mr. Whoopee! Denk jij dat we hem weer terug zullen zien in Gta IV? Mvg, GrandTheftTwanO
January 11, 200818 yr De Mr.Whoope zal heus wel terug komen in GTA IV, alleen denk ik dat de Mr.Whoopee er wel anders uit gaat zien. Dus niet de Mr.Whoopee die we uit de andere GTA's kennen.
January 11, 200818 yr Als die terugkomt moet hij wel weer traditioneel op het dak een ijsco hebben in de vorm van een geslachtsdeel .
January 11, 200818 yr Als die terugkomt moet hij wel weer traditioneel op het dak een ijsco hebben in de vorm van een geslachtsdeel . mr whoopie in andere gta delen??? nooit gezien in SA, vice coty, en libery city stories hoor, en in de alleroudste gta's weet ik het niet meer, maar sa heeft wel een hamburgerwagen, die in de woestijn veel is
January 11, 200818 yr Ik denk wel dat de Mr. Whoopee wel terug zal komen want in alle andere gta's is hij er ook.
January 11, 200818 yr Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat
January 11, 200818 yr Author Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat De voertuigen kunnen wel terug komen, alleen de personages niet.. De namen zullen dan misschien wel anders zijn maar het voertuig zelf niet.
January 11, 200818 yr Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat De voertuigen kunnen wel terug komen, alleen de personages niet.. De namen zullen dan misschien wel anders zijn maar het voertuig zelf niet. De hoofdpersonages kunnen niet terug komen, maar de andere personages wel. Misschien de personages die bijna geen rol hadden in voorgaande gta's. Rockstar Games zei dat er vrijwel geen personages terug zouden komen in Gta IV. Edited January 11, 200818 yr by pilot
January 11, 200818 yr Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat De voertuigen kunnen wel terug komen, alleen de personages niet.. De namen zullen dan misschien wel anders zijn maar het voertuig zelf niet. De hoofdpersonages kunnen niet terug komen, maar de andere personages wel. Misschien de personages die bijna geen rol hadden in voorgaande gta's. Rockstar Games zei dat er vrijwel geen personages terug zouden komen in Gta IV. ik hoop dat ken rosenberg weer terugkomt ontopic: Hopelijk zal Rockstar dan weer met iets anders leuks komen... In plaats van de ..... en de ..... op de Mr. Whoopee! Denk jij dat we hem weer terug zullen zien in Gta IV? Mvg, GrandTheftTwanO wat wil jij voor andere vorm erop doen?
January 11, 200818 yr Author Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat De voertuigen kunnen wel terug komen, alleen de personages niet.. De namen zullen dan misschien wel anders zijn maar het voertuig zelf niet. De hoofdpersonages kunnen niet terug komen, maar de andere personages wel. Misschien de personages die bijna geen rol hadden in voorgaande gta's. Rockstar Games zei dat er vrijwel geen personages terug zouden komen in Gta IV. ik hoop dat ken rosenberg weer terugkomt ontopic: Hopelijk zal Rockstar dan weer met iets anders leuks komen... In plaats van de ..... en de ..... op de Mr. Whoopee! Denk jij dat we hem weer terug zullen zien in Gta IV? Mvg, GrandTheftTwanO wat wil jij voor andere vorm erop doen? Eens een keer iets anders dan een geslachtsdeel..
January 11, 200818 yr Ik weet zo zeker nog niet of hij terug komt, want het is bekend dat GTA IV een nieuwe weg in slaat ten opzichtte van de vorige GTA's. Zo zouden er ook geen oude personages terugkomen. Heel jammer natuurlijk, maar het lijt me toch wel leuk als Mr. Whoopie nog bestaat De voertuigen kunnen wel terug komen, alleen de personages niet.. De namen zullen dan misschien wel anders zijn maar het voertuig zelf niet. De hoofdpersonages kunnen niet terug komen, maar de andere personages wel. Misschien de personages die bijna geen rol hadden in voorgaande gta's. Rockstar Games zei dat er vrijwel geen personages terug zouden komen in Gta IV. ik hoop dat ken rosenberg weer terugkomt ontopic: Hopelijk zal Rockstar dan weer met iets anders leuks komen... In plaats van de ..... en de ..... op de Mr. Whoopee! Denk jij dat we hem weer terug zullen zien in Gta IV? Mvg, GrandTheftTwanO wat wil jij voor andere vorm erop doen? Eens een keer iets anders dan een geslachtsdeel.. Nee, dat lijkt mij niet leuk. Ik vind dat dat geslachtsdeel gewoon bij die wagen hoort, net zoals al die GTA boxarts altijd in dezelfde style zijn
January 12, 200818 yr Ik denk dat die wel weer terug komt ja aangezien hij tot nu toe in elk deel zat. Ergens hoop ik het ook wel heb toch redelijk veel fun er mee beleefd.
January 12, 200818 yr Waarschijnlijk zit hij erin ja. Vooral als ze heel veel voertuigen er in willen zetten denk ik dat ze bijna alle voertuigen van san andreas erin zetten + hoop nieuwe
January 17, 200818 yr slaap jij? in vice city is er een compleet bedrijf van In Vice City had je inderdaad een Mr Whoopee bedrijf, maar in VCS die zich afspeelt voor VC bestond Mr Whoopee nog niet. In SA is de Mr Whoopee heel moeilijk te vinden.
January 17, 200818 yr slaap jij? in vice city is er een compleet bedrijf van In Vice City had je inderdaad een Mr Whoopee bedrijf, maar in VCS die zich afspeelt voor VC bestond Mr Whoopee nog niet. In SA is de Mr Whoopee heel moeilijk te vinden. Het bedrijf heeft misschien in VCS geen grote rol, maar de Mr Whoopee zit wel degelijk in het spel. Hij spawnt namelijk op de kermis. Bij SA heeft hij ook gewoon een vindplaats. En in Liberty City Stories zit hij, in tegenstelling tot wat velen denken, overigens ook. Alleen heeft hij geen vast spawnplaats. Ik denk, en hoop, overigens dat hij ook gewoon weer in IV zit. Dan hoop ik alleen niet die blokkige uit VC, SA en VCS.. Edited January 17, 200818 yr by ASPHALT
In elke Gta vanaf nu toe is de Mr. Whoopee beschikbaar.
Denken jullie dat de Mr. Whoopee ook in Gta IV beschikbaar zal zijn?
Zelf denk ik van wel, alleen zal hij dan mischien een andere naam hebben.
Dan zal hij waarschijnijk weer iets met 'Ice Cream' heten net zoals in Gta 1.
Het is wel grappig dat muziekje wat er uit de Mr. Whoopee komt, hopelijk ook in IV!
Het zal ook een leuke toevoeging zijn al kun je zelf ijs kopen als hij aan de weg staat.
Kortom, het zou leuk zijn al zien we hem weer terug in Liberty City!
Hopelijk zal Rockstar dan weer met iets anders leuks komen...
In plaats van de ..... en de ..... op de Mr. Whoopee!
Denk jij dat we hem weer terug zullen zien in Gta IV?
Mvg,
GrandTheftTwanO