Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zwemmen.

Kan Tommy zwemmen na een bepaalde missie ofzo? hij verdrinkt nu telkens. :duh:

Featured Replies

Nee Tommy kan niet zwemmen, alleen Victor Vance en Carl kunnen dat. Die zitten dan ook in GTA Vice City Stories en GTA San Andreas, hopelijk weet je nu meer. ;)

  • Author

Hm, dankje.

Dan is ie wel dom dat hij niet kan zwemmen.

Ik herinner me nog dat ik ooit eens een mod had gedownload waarmee Tommy kon zwemmen, en na een poosje zoeken heb ik de mod weer gevonden. De mod kun je hier downloaden. Let op dat je wel een nieuw spel start, anders werkt hij niet. ;)

Succes. :)

Echt zwemmen kan je niet met die mod, die mod zorgt er alleen voor dat Tommy niet verdrinkt. Het is eigelijk een hele onhandige manier van zwemmen, jammer dat Rockstar niet heeft ingesteld dat je in de GTA met de beste sfeer en mooiste water kan zwemmen. :)

ik vind het heel jammer dat je niet kan zwemmen en ook best wel dom... ik hoop dat eht wel kan met IV !!!

Dat is al zekker.

Je kan zwemmen met GTA IV.

Temminste als ik het goed heb gelezen

- Je kan zwemmen in GTA IV
Dit kom van b4rtsimps0n in zijn document stijn de feiten.

oh beter :D

eigenlijk nu ik nadenk wist ik eht eigenlijk al want ik had al een keer ene topic gezien ofzo met alle mogelijkheden in IV..

jammer dat Rockstar niet heeft ingesteld dat je in de GTA met de beste sfeer en mooiste water kan zwemmen. :)

Ja daar ben ik het helemaal mee eens, maar ik denk dat ze het gedaan hebben om te voorkomen dat mensen vroegtijdig naar het andere eiland gaan.

jammer dat Rockstar niet heeft ingesteld dat je in de GTA met de beste sfeer en mooiste water kan zwemmen. :)

Ja daar ben ik het helemaal mee eens, maar ik denk dat ze het gedaan hebben om te voorkomen dat mensen vroegtijdig naar het andere eiland gaan.

en SA dan?

Daar krijg je een 4 sterren wantedlevel als je naar een ander eiland gaat die nog niet tot je beschikking is. ;)

Inderdaad, dat is de oplossing van SA. Dat hadden ze kennelijk nog niet bedacht toen ze VC maakten.

Rockstar is slim genoeg om zoiets simpels te maken, maar waarschijnlijk was het nog niet mogelijk een animatie zo te maken dat Tommy kon zwemmen. Naar wat ik ooit heb gelezen, had Tommy koudwatervrees, maar of dit 100% zeker is weet ik niet.

Het meest logische lijkt mij dat de technologie nog niet zo ver was, dat Tommy zo kon worden gemaakt dat hij kon zwemmen... Vandaar dat het wel mogelijk is in GTA San Andreas en Vice City Stories. Ik meende dat Bling laatst nog ergens zei dat het zwemmen in Liberty City onmogelijk was vanwege het water, dus in LCS is het ook niet mogelijk om te zwemmen, als ik me niet vergis. :)

In Liberty City Stories kan je inderdaad niet zwemmen, maar in Vice City Stories wel.

Maar R* is dan wel zo slim geweest om je niet over te laten zwemmen. Hoe? Wel door de golven zo hoog te laten komen dat je er niet over geraakt en terug gespoeld wordt. :puh:

Het moet wel mogenlijk zijn om de animatie van het zwemmen uit SA in VC te stoppen, want ik heb ook wel eens een screen gezien dat iemand die koprol die tommy maakt als hij van groten hoogte valt in SA had gezet. Maar ik denk dat maar heel wienig mensen dit kunnen.

  • 1 month later...

tommy vercetti is een kleuter die niet kan zwemmen. :cab:

geen diploma! :Y

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.