Geplaatst: 26 maart 200818 jaren Hallo. Ik wil iets downloaden via FF alleen als hij klaar is zecht hij dat hij het bron bestand niet kan lezen waardoor ik de .zip niet kan openen. Wat moet ik doen?
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Sorry hoor, maar in mijn ogen is FF en dergelijke dikke bulshit (oeps...). IE is nog altijd de beste en meest gebruiksvriendelijkste.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Sorry hoor, maar in mijn ogen is FF en dergelijke dikke bulshit (oeps...).IE is nog altijd de beste en meest gebruiksvriendelijkste. Wat lul jij nu? FF is de meest handige(niet alleen mijn mening) en de meest gebruikte Interbrowser.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Er was artikel over punten. Opera haalt 100% dus eerste plaats en firefox en explorer halen slechte punten. Er is nog 1 maar ik weet de naam niet meer.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Wat lul jij nu? FF is de meest handige(niet alleen mijn mening) en de meest gebruikte Interbrowser. Wie lult hier nou? Internet Explorer wordt nog steeds het meest gebruikt, iets van 80% tegen 15% van Firefox. Kom alsjeblieft met argumenten waarom je een browser beter of slechter vindt dan een anderen. Dan kunnen we tenminste discussiëren, al zal dat in dit topic waarschijnlijk niet helpen voor de topic starter, die gewoon een goede oplossing voor zijn probleem wil.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Beter Opera downloaden Word dit gevraagd? Sorry hoor, maar in mijn ogen is FF en dergelijke dikke bulshit (oeps...).IE is nog altijd de beste en meest gebruiksvriendelijkste. IE, leuk voor de standaardpersoon. Er was artikel over punten. Opera haalt 100% dus eerste plaats en firefox en explorer halen slechte punten. Er is nog 1 maar ik weet de naam niet meer. Bronvermelding zou leuk zijn. Bewerkt: 4 april 200818 jaren door Froop
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Bronvermelding zou leuk zijn. Dit artikel gaat enkel over de snelheden, Opera staat overal bovenaan.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren FireFox is de beste, laten we daar niet over twijfelen IE is een ripoff van Firefox, en Opera is helemaal kut. Maarja het bestand wat je probeert te downloaden is corrupt, of je hebt geen WinRar of WinZip geinstalleerd.
Geplaatst: 4 april 200818 jaren Hier is de bron.http://www.zdnet.be/news.cfm?id=82632 Dat gaat over webstandaarden. Over gebruikersgemak wordt niet gesproken.
Hallo.
Ik wil iets downloaden via FF alleen als hij klaar is zecht hij dat hij het bron bestand niet kan lezen waardoor ik de .zip niet kan openen. Wat moet ik doen?