Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Moet je ook goud hebben gehaald voor alle onderdelen van autoschool enz om de 100% te halen?
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Nee, Dat hoeft niet. Je hoeft niet voor alles persee goud te halen. Al is dat wel handig want als je voor alles goud hebt dan spawnen er auto's bij de rijschool .Zilver en Brons(Volgens mijn alleen Zilver) Is noodzakelijk
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Ook is het handig voor je rijvaardigheden om alles goud te halen, want je rijvaardigheden zullen het meeste stijgen als je alles goud haald. Het onderdeel Burn and Lap is moeilijk goud te halen, want vaak heb je dat die les blijft hangen op 99 %. Succes verder!
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Auteur nog een vraagje, waar kun je zien of je al eens gecheat hebt?
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Dat kun je bij het menu stats bij misc zien, daar staat time cheats. Daar staat bij hoeveel keer je gecheat hebt, succes!
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Auteur Het staat er bij mij niet bij... Progress Made Playing Time Days Passed In Game Safehouse Visits Verchile Resprays Times Visited The Gym Kan het komen omdat ik hem op de ps2 heb?
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Je moet wel gecheat hebben. Anders moet je ff langer doorkijken... Het moet er wel tussen staan. P.S. Word op het forum wel rekening gehouden met zomertijd, de tijd staat een uur achter! Bewerkt: 30 maart 200818 jaren door Picaku
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Nee dat heeft er niets mee te maken, het moet zo wel op PS2 als op de PC verschijnen. Probeer eens terug te gaan in de game en daarna weer naar het menu te gaan, wacht eventjes en mischien komt het nu wel te voorschijn. Succes!
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Auteur Heb ik gedaan maar het blijft zo Kan het ook zijn dat als je nooit hebt gecheat dat het er dan niet bij komt te staan?
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Dat zou kunnen ja, als je nooit gecheat hebt dan hoeft het er ook niet bij te staan. Als er niets komt en je hebt niet gecheat dan hoef je je geen zorgen te maken, hopelijk weet je nu meer.
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Auteur voor zover ik weet heb ik ook nooit gecheat maar bedankt voor de hulp! Ik wou alleen zeker weten dat ik niet had gecheat.
Geplaatst: 30 maart 200818 jaren Als je zeker wilt weten dat je niet gecheat hebt kun je even een Savepoint in gaan en kijken of er een melding komt als je gecheat hebt, als er geen melding komt heb je niet gecheat. Succes!
Geplaatst: 1 april 200818 jaren heb ik gedaan bedankt als je nie gecheat hebt dan staat het er ook niet bij als je wel hebt gecheat komt het er wel in een keer te staan
Moet je ook goud hebben gehaald voor alle onderdelen van autoschool enz om de 100% te halen?