March 31, 200817 yr weten jullie ook of je in het vrijheidsbeeld kan dat lijkt me wel lachen en dat je bovenin in dat hoedje kan eten in een restaurant ofzo. ik weet niet of dit al besproken is want ik ga natuurlijk niet alle topic,s lezen.
March 31, 200817 yr Dat weet je niet.Zou inderdaad cool zijn.Na de aanslagen van 11 september mag je er niet meer in zoals al eerder werd vermeld.En aangezien dat gta IV zich na 2001 zal afspelen is de kans klein.Want R* zal het wel zo realistisch mogelijk (proberen) maken.Maar ja dat weet je niet hé.
March 31, 200817 yr ik betwijfel het zeer hard dat je in het Blijheidsbeeld kan omdat niet ALLE gebouwen toegankelijk zijn voor de speler en trouwens het is ook niet nodig lijkt mij. Het enige dat ik graag zou zien is een drugsdeal die je daar moet gaan saboteren. Als je op de officiële site kijkt van Gta IV dan zie je het eilandje waar het Blijheidsbeeld opstaat en die steiger die je goed ziet is perfect om u bootje aan te leggen na wat guards ervan gesniped te hebben Maar dat is alleen mijn fantasie
March 31, 200817 yr Whaha, best een goede vraag. Aan de ene kant denk ik dat je best wel eens gelijk kan hebben. Maar aan de andere kant: 'T is en blijft een soort mafia spel:P Dus ik denk dat Rockstar dit niet heeft gedaan. Swiggers Edited March 31, 200817 yr by swiggers
March 31, 200817 yr Lol @ Topic naam @topic: Dit is zo ver de meeste denk ik weten, nog niet bekend...
April 1, 200817 yr Het zou me niet verbazen als je er voor een missie in kan. En idd je mag er nu niet meer in maar het kan wel.. En je houd je toch niet aan de regels in GTA ? Wss als je erin kan dat je dan wel politie achter je aan krijgt.
April 1, 200817 yr IK hoop het ook wel in iedergeval dat je daarin kan komen het liefst gewoon in elk gebouw, maar dat zullen we wel zien
April 3, 200817 yr Ikzelf denk het niet want in het echt kan je er ook niet in. (toch?) Groeten, Thegtaman
April 3, 200817 yr t zou idd wel leep zijn als er een missie in the statue of happiness is en vermits ze het zo relistisch mogelijk willen doen met gta 4 zal je er mss niet in mogen ( wanted sterren ) maar wel kunnen .
April 3, 200817 yr t zou idd wel leep zijn als er een missie in the statue of happiness is en vermits ze het zo relistisch mogelijk willen doen met gta 4 zal je er mss niet in mogen ( wanted sterren ) maar wel kunnen . Vrijheidsbeeld is in 2004 alweer opengegaan voor het publiek, na een grote onderhoudsbeurt. Dus hij is gewoon toegankelijk.
April 3, 200817 yr Hij lijkt te lachen? Misschien omdat hij Blijheidsbeeld heet. Blijheid, lachen, die link is wel te leggen..
weten jullie ook of je in het vrijheidsbeeld kan dat lijkt me wel lachen en dat je bovenin in dat hoedje
kan eten in een restaurant ofzo. ik weet niet of dit al besproken is want ik ga natuurlijk niet alle topic,s lezen.