Geplaatst: 8 februari 200521 jaren Ik heb met een machine geweer ,dat 3de of 4de in het rijtje staat als je deze code pakt: r1 r2 l1 r2 links onder rechts boven links onder onder links, 100% skill gehaald maar hoe kan ik nu met 2 wapens inplaats van 1 schieten?
Geplaatst: 8 februari 200521 jaren Mischien is dat geen geschikte wapen voor 2 handen. Je kan niet alle geweren in 2 handen doen he... Alleen sommige uzi's en pistolen.
Geplaatst: 8 februari 200521 jaren Auteur Bij welke wapens kan dat dan? En als je bij die wapens dan op 100% zit, krijg je dan automatisch 2 geweren of moet je op een bepaalde knop drukken ofzo?
Geplaatst: 8 februari 200521 jaren Bij de Showoff shotgun. En de Uzi's. En de handgeweren. De 2 geweren krijg je dan automatiisch en hoef je nergen op te halen.
Geplaatst: 9 februari 200521 jaren Ik vin Machine guns fijn om 2 te hebben Als je Btw met een Jetpack reist, heb je maar 1 gun, omdat hij met de andere hand de stuurknuppel moet bedienen
Geplaatst: 9 februari 200521 jaren ja goed ik ook zene <_< Bewerkt: 9 februari 200521 jaren door bjorn12
Geplaatst: 19 februari 200521 jaren het is geen forum om ruzie te maken, het gaat erom dat er een goed antwoord op het topic komt. Je mag natuurlijk van mening verschillen, maar dan hoef je er hier geen ruzie om te maken. En type alles in een beetje leesbaar Abn ik kan de helft niet lezen. En zoals Mazzeltje zei: je kan bij de sawn off shotgun, de tec9 en de uzi en de handwapens, zoals de 9mm en de silent en de desert eagle met 2 in je hand. En de overige geweren niet, omdat die te zwaar zijn en een te grote terugslag hebben. En dan kun je er voor geen meter mee richten.
Geplaatst: 19 februari 200521 jaren het is geen forum om ruzie te maken, het gaat erom dat er een goed antwoord op het topic komt. Je mag natuurlijk van mening verschillen, maar dan hoef je er hier geen ruzie om te maken. En type alles in een beetje leesbaar Abn ik kan de helft niet lezen.En zoals Mazzeltje zei: je kan bij de sawn off shotgun, de tec9 en de uzi en de handwapens, zoals de 9mm en de silent en de desert eagle met 2 in je hand. En de overige geweren niet, omdat die te zwaar zijn en een te grote terugslag hebben. En dan kun je er voor geen meter mee richten. De dessert eagle kan je niet in 2 handen vast houden <_< heb je dan nog niet alle shootskills en waarom moet je alles herhalen wat al eerder is getypt :angry:
Geplaatst: 19 februari 200521 jaren Hij heeft ook dingen gezegd die nog niet in dit topic geplaatst was. En hij reageerde ook om die kleine ruzie tussen "hey dude" en "bjorn12" Bewerkt: 19 februari 200521 jaren door og lock
Geplaatst: 19 februari 200521 jaren bedankt Og lock, dat is waar, en sorry ik wist niet dat dat bij de desert eagle niet kon, ik heb hem inderdaad nog niet op hitman level, en ik heb meer informatie gegeven dan dat er eerder gezegd was. En je bent zeker boos op wat ik gezegd heb in een ander topic of niet. Bewerkt: 19 februari 200521 jaren door zerocooll
Geplaatst: 19 februari 200521 jaren ik gebruik armax dan kan je alle wapens selecteren en dan is t ook hitman
Ik heb met een machine geweer ,dat 3de of 4de in het rijtje staat als je deze code pakt: r1 r2 l1 r2 links onder rechts boven links onder onder links, 100% skill gehaald maar hoe kan ik nu met 2 wapens inplaats van 1 schieten?