Geplaatst: 16 april 200818 jaren wie weet of de handleiding in het boekje van gta iv in het nederlands is?
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter.
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. hee ja had ff naar gta 3 en gta VC gekeken maar die zijn idd engels , Was dan ff in de war omdat SA, LCS en VCS wel nederlands zijn
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Ik ben het met Joriz eens, in het Engels blijft de humor veel beter. Maar in het Nederlands is het ook wat handiger en dan begrijp je wat meer.
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands.Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. Dat klopt helemaal. Lekker van die droge Engelse humor. Maar het maakt niet zo veel uit. Als je een beetje Engels kunt dan snap je het helemaal. Bewerkt: 16 april 200818 jaren door GTAGijsso
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Auteur Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn die van vice city niet san andreas wel.
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Auteur Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. waar slaat dit in hemeltjesnaam op jeetjemina en welke humor bedoel je?
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. waar slaat dit in hemeltjesnaam op jeetjemina en welke humor bedoel je? De amerikaanse humor in die handleidingen... Als ze het vertalen naar nederlands, zijn ze niet meer grappig.
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. waar slaat dit in hemeltjesnaam op jeetjemina en welke humor bedoel je? Ze bedoelen dat het in het Engels allemaal veel grappiger te lezen is dan in het Nederlands. Edit: Oh Kai was me voor Bewerkt: 16 april 200818 jaren door DJRobin
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Auteur Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. waar slaat dit in hemeltjesnaam op jeetjemina en welke humor bedoel je? Ze bedoelen dat het in het Engels allemaal veel grappiger te lezen is dan in het Nederlands. Edit: Oh Kai was me voor ja maar ook moeilijker ze hebben niet voor niets de laatste drie spellen in het nederlands gedaan.
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Alle handleidingen van de GTA-Reeks waren in het Nederlands, inclusief de hoes. Dus dan zal het bij deze ook zéker zijn Dat is niet helemaal waar. Vanaf GTA San Andreas waren de hoes en boekjes in het Nederlands. Daarvoor was het gelukkig gewoon in het Engels. Ik hoop dat GTA4 ook gewoon weer een Engels boekje/hoes etc.. heeft. Want in het Engels blijft de humor veel beter. waar slaat dit in hemeltjesnaam op jeetjemina en welke humor bedoel je? Ze bedoelen dat het in het Engels allemaal veel grappiger te lezen is dan in het Nederlands. Edit: Oh Kai was me voor ja maar ook moeilijker ze hebben niet voor niets de laatste drie spellen in het nederlands gedaan. Als je een beetje Engels kunt is het echt makkelijk te begrijpen. Waarvoor ze het in het Nederlands hebben gedaan weet ik ook niet. Er staat toch niet zo heel veel bijzonders in. Bewerkt: 16 april 200818 jaren door DJRobin
Geplaatst: 16 april 200818 jaren Ik hoop dat het nederlands talig word want mijn engels is niet goed. GR Giozio
Geplaatst: 17 april 200818 jaren Het boekje zal net als de hoes wel in het nederlands zijn. Dit heeft z'n voor en nadelen. De humor gaat verloren bij het vertalen van het engels naar het nederlands maar voor veel mensen is het makkelijker te lezen.... Als je echt een engelse handleiding en gamebox wilt dan zal je hem in het buitenland moeten bestellen (UK/USA) denk ik. En misschien zitten er meerdere talen in de handleiding dat zie je soms ook nog wel eens.... Dan heb je beide
wie weet of de handleiding in het boekje van gta iv in het nederlands is?